İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google yeni bir reklam cesidi

K

kahvenet

Misafir
senelerdir var olan birşey, sanırım sana yeni denk gelmiş :D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hala neyin yeni oldugunu kavrayamadim ??

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu senelerdir var olan bir şey... Page Rank'lere bir şey olmaz merak etme, o şekilde ancak; şirkletler reklam verebilir.(Maddi olanak bakımından :) ) Bir de sanırım sayfanız inceleniyor o kelimeye reklam verebilmeniz için.

F

fenerli

Misafir
Politie o sayfayı, google ın sadeliğine ters olarak buldu onun için yadırgadı galiba.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adwords de bir kelimeye yüklü miktar da reklam verirseniz. orada reklamınızı görebilirsiniz. yani sonuçların üzerinde açık mavi alanda sponsor bağlantı olarak.

P

Politie

Misafir
fenerli' Alıntı:
Politie o sayfayı, google ın sadeliğine ters olarak buldu onun için yadırgadı galiba.[/QUOTE

hayir ters gelmedi 2 yildir internetin icindeyim internet acilis sayfam google, ayrica bu kelmeyi daha oncede aratmistim ve her zaman hergun mutlaka biseyler ararim ilk kez dun gece rastladim :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Politie' Alıntı:
hayir ters gelmedi 2 yildir internetin icindeyim internet acilis sayfam google, ayrica bu kelmeyi daha oncede aratmistim ve her zaman hergun mutlaka biseyler ararim ilk kez dun gece rastladim :)
Sürekli reklam veriyorsanız, ve/veya aranan kelime girdiğiniz açıklama içinde ise genelde böyle jest ler olabiliyor Google da. Nadir gözüksede ben çok rastlamıştım. Kısmet..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Sürekli reklam veriyorsanız, ve/veya aranan kelime girdiğiniz açıklama içinde ise genelde böyle jest ler olabiliyor Google da. Nadir gözüksede ben çok rastlamıştım. Kısmet..

google amca herşeyi düzen disiplin içinde yapıyor valla orada reklam yayınlar mı? bedava ya bilemem ama yapıyorsa yada yaparsa mükemmel olur o bir gerçek :D

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence maviye boyayıp sponsor bağlantı yapana kadar normal sonuçta ilk başa koysa belki daha çok performans alır benim görüşüm.Googleyi yapan adam dediğimi dünden değil 3 gün önceden yapar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5