İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google yeni servis.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamlar database olarak ne kullanıyor dünyaları koyuyorlar içine ve hala çok hızlı?

M

murme

Misafir
özel sistemler belki oracle zaten adamların baya bi makinası var sanırım spider lar için kullandıkları falanda ilk başlangıcta 500makina ile başlamışlar bildigim kadariyla 1998 yılında suan kaç olmuştur artık orası biraz ... :) ama microsoftun bi ürünü degildir %1000 kullandıkları

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google kendi (yazdığı) database i kullanıyor.
oracle ya da başka bir yazılım değil.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede olsa 1.000 i aşkın mühendis , ben şirketin içinde GoogleCA tarzanca gibi bir dil konuştururdum. ;=) Bırak başka database programlarını kullanmayı..

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel sistemler belki oracle zaten adamların baya bi makinası var sanırım spider lar için kullandıkları falanda ilk başlangıcta 500makina ile başlamışlar bildigim kadariyla 1998 yılında suan kaç olmuştur artık orası biraz ... ama microsoftun bi ürünü degildir %1000 kullandıkları
ya google kurulalı kaç yıl oldu da microsoftu yeriyorsunuz. Bugün google varsa emin olun microsoft sayesinde.

X

XxXxX

Misafir
alakası yok 35 milyar dolarlik site mc soft mu verdi bunu asla adamlar bunu yapdi....

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolaylı meselesini bilmeniz gerekir arkadaşlar. rekabet rekabet rekabet...

S

Simpson

Misafir
en basitini düşün sana kim 1gb mail veriyor :) babamın oluna vermem ben

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simpson' Alıntı:
en basitini düşün sana kim 1gb mail veriyor :) babamın oluna vermem ben

Merak etme google da senin babanın oğlu değil onunda bi amacı var !

Microsoft u çok hafife alıyorsunuz bence arada seneler var hemde çooookk büyük farklar var....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5