İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google yoksa bunlar var :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bir çoğunuzun bildiği gibi Allwebmoney.Com un Google adsense kullanması yasaklanmıştır. Nedeni tam olarak bilinmiyor. attığım maile ise bir türlü cevap vermiyorlar.. Neyse biz sonuca bakalım. Google adsense kullanamıyorum. Eee o zaman başka şeyler deniyeceğiz. Az önce clicksor.com a üye oldum. o da aynı google adsense e benziyor. bide ek olarak sitenin her hangi bi yerinde geçen bazı sözcüklere link veriyor otomatik olarak. yani clicksor un reklamını koyduğunuz yerin dışında da onların reklamları olabilir. bi de questseek in search box ını koydum şimdi. o da aramaya 0.06$ veriyor galiba.. Adsense yerine bu ikisini kullanmaya başladım.. Bide adhearus var. onu zaten kullanıyordum ama o da çift basamaklı olduğu için fazla bir şey kazandıramıyor. Ama bazen click başına 1.80 $ verdiği bile oluyor.. onun için 468 x 60 lık banneri de hala kullanımda...

incelemek için www.allwebmoney.com a bakabilirsiniz.

Clicksor & QuestSeek & Adhearus hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bende onu öğrenmek için size sordum bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin diye..

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Baştan söyliyim adherus o.çucuğu bir site :D Hakediyor bunu çünkü :D

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya forumda ödeme alan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum... sadece bazı kişilerin hesabını kapatmıştı galiba... doğru mu hatırlıyorum ?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce siten extra bir kazanç kapısı da benden olsun bari... www.targetpoint.com
Bu sitenin verdiği kodu sayfalarına eklediğinde, site dışına verdiğin linkler bir frame içinde açılacak ve bu frame'de reklam yayınlanacak. Sen de bu reklamlara yapılan tıklamalardan kazanacaksın. :) Umarım faydası olur... :)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akrep,
site benim olsa parayı kırardım herhalde :)
Ama tıklama başına fena vermiyor açıkcası. Sorun şu ki içerik bazlı reklamlar değil konu başlıklı reklamlar vermekte. Dolayısı ile konuya uygun bir içeriğiniz varsa oldukça iyi kazandıracağını düşünüyorum :)
Bu arada site en fazla 1 aylıktır sanırım...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Adherusa ne kadar küfür etsenizde benim çekimi yolladılar.Çek yolladığı kesin.Murat arkadaşa Googlen yaptığıda adherusun size yaptığı gibi.O.Çoxxxluğu göreceledir arkadaşlar bunu unutmayalım.Size göre adherus bana göre google o.ç ğudur mesela.Clicksor olayına bu ay asıldım 15 inde sonra paypala aktarırsa Wen gardeş size iletirim burdan.Gelelim İsrailli gardeşlerimiz :p e .Bunlarda abcsearch ve epilot ile ortaklar.En fazla verdikleri clicke 0.07.Targetpointin sistemini beğendim ama zorunlu olmadıkçada kullanmayalım.100 usd minimum ödicez diolar ama 100 usd yapmak için baya kasmanız uğraşmanız lazım.Qestseek ise (eski adı valuesponsor)un.Ödeme olasılığı %10 akıllarına eserse.Ben 126 usd mi 3 yıldır hala bekliorum :) Belki akıllanmışlardır öderler.Herkese kolay gelsin.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar... hepsini deniyoruz... adhearus a da bakıyoz... google da bana kazı attı. bakalım targetpoint güzel e benziyor ama ne kadar veriyor bilmioz. questseek i de koydum ama ödermi ödemez mi belli olmaz tabe :) neyse başka önerisi olan varsa onları da deneyelim....

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nesi var clicksorun? ben üye oldum ama hiç kullanmadım... problemi ne?

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben üye oldum,kullanmaya geçen hafta başladım.Para miktarı yükselince direkt clickleri sayamamaya başladı.Admini ile msn den görüştüm.Bana sen bi mail at bakarız dedi ve 1 gün içinde hesabım kapandı.Clickler hile olsa bana devamlı ödeyen şirketler salakta bunlarmı akıllı.Miktar yüksek ise bu türk hile yapmıştır önsezisi ile kapatıolar bence.Dediğim gibi hile yapsam bana aynı hitlerin gittiği diğer sponsorlarım ödeme yapmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5