İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google yükselme sorunu

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar benim bir forum sitem var dizi-film indirme sitesi.Fakat googlede istediğim sonuçlarda yükselemiyorum.Google seo eklentisi , stmap,robots.txt herşey var fakat Olmuyor.Yardım edebilecek olan varmı ?

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ne kadar oldu siteyi açalı?
ne kadardır güncel ?

Bunu dün açtıgın bir site için sormuyorsun degilmi ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Site adresini paylaşırsan, belki ona göre yararlı yorumlar gelir.

kanas271

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende size bir soru soracağım dostlar 5 ay oldu sitemi açalı max 6k ya kadar çıktım son zamanlarda düşüş yaşıyorum özgün ve güncel konulara devam ediyorum fakat düşüş oluyor sitem www.inndirmedenfilmizle.net sebebini bana açıklarmısınız nerde hata yaptım?

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Siteniz çıkışta diye görüyorum. Fakat site isminiz iyi değil. Asıl olan domainle yarışmanız imkansız. Sizin sitenize girecek olanlar googleda asıl siteyi bulup ona girerler. Sizin sitenizin içeriği o siteden daha iyi olsada farketmez. indirmeden diye ararlar inndirmeden diye aramazlar. Sizi anımsatacak bir domainle başlasaydınız daha iyi olurmuş.

kanas271

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bir şey daha sorcam sitemin 15k ya gelmesi için neler yapmam gerek kısa sürede gelmek için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5