İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ?

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu forumda sayızıs kere yazıldı ... arama yapın bulursunuz.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
allah alla forumda yeni olamazmıyız ? o kadar yazana akdar evet veya hayır desen olay bitiyo karizma yapmaya calışma !

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p.)) karizma pp.)) oluyo kardş diğer sitene kanal açman gerek

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
GeneraL' Alıntı:
allah alla forumda yeni olamazmıyız ? o kadar yazana akdar evet veya hayır desen olay bitiyo karizma yapmaya calışma !

ifadelerinizde kavgaya sebep verecek veya kırıcı yazılar kullanmamanız menfaatinize olcaktır.

M

M@latyæsporlu

Misafir
GeneraL' Alıntı:
forumda yeni olman arama özelliğini bilmemene neden değil...
ayrıce-evet kullanabilirsin..

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
?

ifadelerinizde kavgaya sebep verecek veya kırıcı yazılar kullanmamanız menfaatinize olcaktır

Tamam kapadım ama bu yazdıgın sence kırıcı veya kışkırtıcı degiLmi ?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kırıcı değil, çünkü bu sorulan soru yaklaşık 150 kere soruldu ve cevaplandı, aramana bile gerek yok yani.
Arkadaşlar da doğal olarak uyarıyor, karizmayla falan da bir ilgisi yok.

G

guajira

Misafir
Habire soruluyo, Yok arama yapsana, Gereksiz mesaj yazma arabul....

Bu tür ifadeleri çok sık kullanan bazı arkadaşlar bi zahmet geçmişi hatırlasınlar. Hiç bir şeyden anlamayıp ta zırt pırt başımızı ağrıttıklarını unutmasınlar LÜTFEN! Bi zahmet evet de. Sanırsın Google da dakka başı yenilik oluyor da konuşulan konulan konulara cevap yazmaktan bunlara vakit kalmıyo. "Evet" desen konu kapanacak. Artistliğin ne alemi var ya.

Ben de aynı yollardan geçer gibi oldum:) O zamanlar adsense yeni gelmişti TR'ye o yüzden herkes biraz cahildi, pek farkedilmedim:D

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav iyide forumu çöplüğe çevirmenin kime faydası var elli binkere sorulmuş
ileride arama yapmak isteyeden böyle gereksiz mesajlar yüzünden bi mok bulamayacak!

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koyarsın kardeş tek kodu kullanabildiğin kadar sitende kullan (yasaklı siteler hariç )

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
quajira SaGoL kardeş yani forum burası herkez ortaya atılan bi soruya cevap vermek zorunda degil. Bilen bi arkadaş cevap vermek ister der : evet o kodu her sitenize koyabilirsin der biter YAKESE arkadaşımın dedigi gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi