İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google'a giremiyorum

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam foruma yeni üye oldum.. herkese selam. Bir sorunum var. Google'a giremiyorum. Başka arkadaşlar evlerindeh giriyormuş. sordum. ama ben asla girimiyorum. aynı zamanda gmaile de giremiyorum fakat hotmail ve yahoo ya giriyorum. ne olur yardım edin sevgiler
Ayda sena

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurdum arkadaşım onu kurdum. ama oradan da açılmıyor;(((

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de ilgilendin ya çoook teşekkür:))))) Ama bir de çözüm bulsam..

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bu ekplorer'dan da firefox'tan da giremediğim şu google var ya.. ne diyeyim ben buna... Bu ne biçim bir hizmet yaaa. Bütün maillerim de gmali'de kaldı. Ve oradan eposta aldığıma o kadar pişmanım ki.. Evden çıkıp internet cafa ye de gidemiyorum..
offff.. ağlamaktan başka çare de yok...

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım :)
sen mucize gibi oradan çıktın. Valla onu yazınca açıldı... Allah ne muradın varsa versin önce onu diyim:) Peki, google'a hep ordan mı gircem bundan sonra.. Bi de gmail.com'a nasıl gireceğim.. O da sır oldu gitti, uçtu sanki.. . girilmiyor benim bilgisayarda....
her şey için teşekkür.... :)
ayda sena

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bizim şehirden google a girilebiliyor hizmet googleın değil telekomun ayrıca... Ana hatlarla oynayıp duruyorlar

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm.. Hangi şehirdensin bilmiyorum ama burası istanbul... Bak bu verdiğin bilgi ilginç.. Telekom'a yazık o zaman.. bu. bak bunu bilmiyordum.. Behim bilgisayrda "güvenlik duvarı" sorun olabilirmiş. Gmail ve google kendini bu durumda açmazsış falan falan... Doğru mu ki bu... Yavaş yavaş sizin bu iyinet.com sayesinde teknik bilgiyi de öğrenicem ha:) Aha ma bi de sorunu çözsem....

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Önceliklme merhaba,

google'a giremiyorum derken hiç bir zaman mı giremiyorsunuz ywoksa bir bazen giriyor bazen girmiyor mu ?

Eğer ikinci durum gibi ise modemin fişini çekip tekrardan takın. Bu şekilde girene kadar deneyin. Çünkü bu sorun son bir kaç gündür herkesde olan bir sorun. Mesela ben de 30dk öncesine kadar google'ye giremiyordum...

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar.....
Ben google ve gmail'e iki gündür hiç ama hiç girimiyorum. İnternete bağlıyım. Yahoo'ya falan giriş sorun değil. giribililiyorum.. Ama bunlara asla ve asla giremiyorum iki gündür.. İlgi için, paylaşılan bilgi için çoook teşekkür.. ilaç gibi geldi bu yardım bana... Hemen yapacağım... bakalım olacak mı?
sevgi ve dostlukla:)
ayda sena

sena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar yeniden:)
sorun çözüldüüüüü:))))
Öncelikle "yagmayok" nickli arkadaşa çok teşekkürler.. İlgisine, paylaşımına.... Çünkü aynen onun önerdiği giib ttnet bağlantı fişini çıkarıp yeniden takınca sorun çözüldü:) Bu "iyinet"e iyi ki girdim. Ve iyi ki üye oldum. Okul gibi... Bilgi biriikimi (Ben iyice bu konularda zayıf olduğum için) bana çok yüksek geldi... "yagmayok" nick'li üye arkadaşa ve "iyinet.com'a çooook teşekkür.. Artık iyinet'ten ayrılmam..
sevgi.. sevgii.. sevgi ve dostluuukkk
ayda sena

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Selamlar yeniden:)
sorun çözüldüüüüü:))))
Öncelikle "yagmayok" nickli arkadaşa çok teşekkürler.. İlgisine, paylaşımına.... Çünkü aynen onun önerdiği giib ttnet bağlantı fişini çıkarıp yeniden takınca sorun çözüldü:) Bu "iyinet"e iyi ki girdim. Ve iyi ki üye oldum. Okul gibi... Bilgi biriikimi (Ben iyice bu konularda zayıf olduğum için) bana çok yüksek geldi... "yagmayok" nick'li üye arkadaşa ve "iyinet.com'a çooook teşekkür.. Artık iyinet'ten ayrılmam..
sevgi.. sevgii.. sevgi ve dostluuukkk
ayda sena

Rica ederiz. :D

özer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun

arkadaşlar öncelikle merhaba ben daha şimdi üye oldum çünki sena hanımın açmış olduğu konu beni de ilgilendiriyor ben kablosuz internet kullanıyorum lettop tan ve dediğiniz gibi yaptım fişini çıkartım taktım fakat işee yaramadı desem ayıp olurmu yada ben kablosuz bağlanıyorum diyemi bu sorun bilemedim modeme reset dahi attım önce bi spayware sorunum vardı onu çözdüm şimdi bide bu çıktı başıma birde ufak bir bilgi ekleyeyim daha önce giripte artık giremeiğiniz sitelerin uzantıları com olsada siz onları cm,cf gibi baka ülkelerin kulandığı uzantılarla aça biliyorsunuz fakat bu uzantılarıda almışsa site google gibi dünya da en çok kullanılan arama motorlarında bu uzantılar var her sitede olmuyor ben google dediğim şekilde giriyorum derseniz ki ozaman senin derdin ne madem öle giriyosunda niee uğraşıyorsun diyee com uzantılı olmasını istiyorum özel bir nedeni yok yardımcı olacak arkadaşlarada şimdiden çok teşekkürler

Dejavu58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun trkiye genelinde ist,sivas vs farketmiyor son 3 gundur bu sekilde %70 arkadaşimizda. Ip adresi ile girin yada .com yerine .de yazin. Google.de misal? deneyin %50 sonuca ulaşirsiniz. Sorun gecici ve google kaynakli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5