İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'a site eklemek.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Ortalama 1 yıldır aşağıdaki alan adlarımı google'a eklemeye çalışıyorum fakat kabul edilmiyor.
Bu konuda araştırma yaptım, ilgili makalelere göz attım, gerekli düzenlemeleri elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Şu an askerde olduğum için çok ilgilenemiyorum. Diğer alan adlarımı (www.msnifadeleri.com , www.msnresimleri.com , www.msnwinks.org ) sorunsuz ekledim.
Cepten bağlandığım için devamını cevap olarak alta yazıyorum.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer hali hazırda bu domainler banlı değilse düzenli olarak indexlenen herhangi bir sitenizden link verin. Webdeki directorylere veya toplistlere kaydedin.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki banlı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Ayrıca banlıysa banın kalkması için ne yapabilirim?
İlginiz için teşekkürler.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki banlı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Ayrıca banlıysa banın kalkması için ne yapabilirim?
İlginiz için teşekkürler.

Eğer indexlenmesi için herşeyi yapmışsanız ve hala indexlenmemişse web.archive.org'dan domainin geçmişine bi göz atın. Bu domainlerle spam yapılmışsa banlıdır. Eğer domain yeniyse veya archive.org tarafından indexlenmdiyse bu şekilde anlaşılmaz.

Ayrıca google'da "google ban checker" diye arama yaparsanız bi kaç kontrol sitesine rastlayabilirsiniz ama pek doğru sonuç verdikleri söylenemez.

Yeniden açtırmak için google'ın "webmasters" sayfalarına kaydolup "yeniden değerlendirme" talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5