İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'a Teşekkür(ler)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
(Google sayesinde hayatları değişenlerden, Google’a teşekkür mesajları...)

l Eşimin kız kardeşi, 34 yıl boyunca aradıkları annelerini Google sayesinde buldu. Belki annemizi bulmamıza yardım ettiğinizi bilmek istersiniz diye düşündüm. Laurie M.

l 12 yıl sonra ilk aşkıma Google sayesinde ulaştım. Eğer siz olmasaydınız onu bulmam kolay olmayacaktı. Almanya’ya taşınmıştı. Adını bir ay önce Google’a yazdım. Patronunun bir web sitesi varmış ve orada ilk aşkımın küçük bir fotoğrafını ve adını gördüm. Çok teşekkür ederim. Orlena C.

l Müzisyenim ve yıllardır bir gitarım vardı. Bir gün onu çaldılar. Ertesi sabah Google’da gitarımı aradım. Çok ilginç ama çalanları buldum. Hemen polise haber verdim ve gitarıma kavuştum. Rob

l Google olmasaydı çocukluk arkadaşımı bulamayacaktım. 1931 ile 1947 yılları arasında birlikte büyüdük. Babalarımız Şikago’da ticaretle uğraşıyordu. Yıllar boyunca mektuplaştık daha sonra birbirimizi kaybettik. Onu hep merak ettim. Bir gün Google’a soyadını yazdım. Bir ölüm ilanı gördüm. Altında arkadaşımın adı vardı. Geçen yıl Las Vegas’ta buluştuk. Elinor

l Köpeğim Ben, sakatlık geçirdi. Veterinere götürdüm ve yapacak hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Köpeğim birkaç gün sonra sabah kalkamadı. Tüm aile çok üzgündük. Google’a girerek köpeğim için tedavi yöntemini araştırmaya başladım. Google Group ve arama motorunda çıkan sonuçlar sayesinde bir veteriner köpeğimin hastalığını söyleyerek antibiyotik önerdi. Tedaviden sonra köpeğim iyileşmeye başladı. Size ne kadar teşekkür etsem azdır... Damian

Belki Okumuşsunuzdur Ama, Paylaşmak istedim.. Gerçekten Çok Tuhaf Bir Durum :))

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google olmasaydı çocukluk arkadaşımı bulamayacaktım. 1931 ile 1947 yılları arasında birlikte büyüdük. Babalarımız Şikago’da ticaretle uğraşıyordu. Yıllar boyunca mektuplaştık daha sonra birbirimizi kaybettik. Onu hep merak ettim. Bir gün Google’a soyadını yazdım. Bir ölüm ilanı gördüm. Altında arkadaşımın adı vardı. Geçen yıl Las Vegas’ta buluştuk. Elinor

Ölü arkadaşıyla mı buluşmuş
Cümle düşük olmuş :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
mezarına gitmiş işte:S

bu olaylar doğal çünkü google a günde kim bilir kaç kişi giriyor

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkat edin lütfen. ölüm ilanı vardı ve altında arkadaşımın adı yazıyordu diyor. ölüler neden ilan bıraksın. ölen kişinin ilanını üyelik dahilinde bir yakını bırakabilir değil mi? :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha biz kısmetimizi bulamadık google duy sesimizi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5