İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'a yasak geliyor

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Alla alla nasıl iştir bu giren youtube girmiyor artık, açılan video.google hiç açılmıyor dns değiştirdik aynı video.google un açılmaması bizim için adeta felç bir durum.Youtube sistem değiştirince zaten baya bir başımız derde girmişti şimdi bir sorunda bu olacak.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
video.google açılmıyorda youtube açılıyor bende. Open DNS ile. Analystics kullanıyorum sitelerde şu anda bi kasma yok gibi ama zaman ilerledikçe ne olur kimbilir. :)

X

Xman

Misafir
Ben yinede tedbiren kaldırdım 2 sitemden analyticsi, bir imzamdaki sitede kaldı, kasarsa ondanda kaldıracağım mecburen..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Diğer bi konuda da dedim. Google'ı engellemek , erişime kapatmak bi Youtube'u kapatmak veya wordpress.com'u engellemek gibi bişe değil. Bu google Türkiye'de internetin adı oldu artık. O yüzden @trgy 'ın da dediği gibi en fazla 1 hafta sonra bütün servisler normale döner büyük ihtimalle.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
reklamlar fena kasıyor bende :S iyice içine ettiler internetin ha. komple kaldırsalarda hepimiz ahlaklı temiz bir toplum olsak(!). sanki biz girip göremediğimiz zaman o videolar o kötü içerikler kaldırılmış oluyor. bunu yapan adamlarda bezelye kadar beyin yok. isviçreli bilim adamları şu ahlak zabıtalarını bir incelesede sorunları neymiş bir öğrensek.

29pf7de.jpg

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Youtube'a girişi tamamen durdurabilmek için Youtube'a ait ipleri bloke etmeye çalışıyorlar. Fakat google ip havuz sistemi kullandığı için, Youtube'a ait ipler diğer Google servislerinde de kullanılıyor. Dolayısıyla bir servis açılıyor, diğeri açılmıyor, öbürü açılır gibi yapıyor... Yapamayacakları işlere ellerini sokunca böyle oluyor işte. Bu ülkede internetle alakalı yürütmeler ne zaman "adam gibi" yönetilebilecek (kocaman bir soru işareti tam burada)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Salağın biri bilge adamdan microsoft ağ uzmanlığı sertifikası (Hiç bir işe yaramayan bir microsoft sertifikası daha) almıştır bu hanzoyuda Telekominikasyonun en başına koymuşlardır :D sonra izleyin şenliği.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5