İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da 1 Numara Olmanın Sırrı

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Titlenin uzunluğuna bakmaz zaten. Belli karakterini görür ve içinde anahtar kelimenin olup olmadığına bakar.

evet pardon anahtar kelimeler çok uzun olursa site ban alabilir karıştırdım
başıma gelmişti çok uzun yazmıştım ve site googlede 2 hafta çıkmadı ceza verebiliyor kolay gelsin

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Adsense hesabı banlamakta kullandığı üstün teknolojiyi, indexlemede de kullansın yeter ;) başka bir şeye gerek yok...

En güzel cevap.. :harika:

Ben Google'u ve ürünlerini kötüleyince kızıyo bazıları. Google, o kadar çıkarcı ki anasını bile satar..
Ama ne yazık ki mecburuz..
Buranın yasaları yok, dış dünyanın yasaları geçerli burda ama pekte uyum sağlanamıyor. İnternet dünyası için yasalar olmalı, çünkü burası ayrı bi dünya artık..
En azından, internet için uluslararası federasyon kurulmalı. Hiç değilse kimi kime şikayet edeceğimizi biliriz..

sertube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım dogru söylüyor.
düsünsenize bir site acan her işi yapabiliyor yapiştiriyor 10 tane sahte referans koyuyor insanlari dolandiriyor.
google adwords zaten tekellirin elinde.bi tekel oluşturulmuş adamlara ulaşamiyorsun botlarla konusuyorsun.Reklam veriyorsun iki günsonra banlaniyor.diyor ki git bi adwords uzmanı bul
(onlarda 13 yaşındaki bir cocugun bilgisayar bilgine sahip insanlara bile verilen bir sertifika)
yüzde 15den agizlarini açiyorlar.Fatura istiyorsunuz google dan vergiden bile düsemiyolar
o kadar lanettime bir işki anlatamam.Türkiyenin en cok reklam alan kurumu google devlete vergi odemiyor.Artik bu durumun degişmesi lazim gerçekten.Kendi çekirdek teknolojimizin kullanildigi bir işletim sistemi bile üretemedik ki dünyanin en büyük heker i
bizdeymiş. :D lütfen realist olalim arkadaşlar ne yazikki adamlar bize kucaga almış o yalın teknolojileriyle bizi ellerinde çeviriyorlar.Ben bu işi Türk mühendislerin çok daha iyi yapabilecibe inaniyorum.Artık Türk bir arama motorunu Dünyaya Tanıtalim vakti geldi.
şu google dan kurtulalım

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
çal çırp emek hırsızlığına destek çık google de yerin olsun ! bu yeni trend gayet seo konusunda başarılı oluyor title ve tagları doğru girin bir kaç imleme yapın kralsınız

oyungezgini

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde çok emek verdiğim ve gecemi gündüzüme kattığım bir sitem var ama günlük ziyaretçi sadece 1000 lerde oluyor. Bakıyorum on para etmez siteler benden önde bu işin ilginçliğini nasıl değiştireceğiz anlamıyorum.
Bu arada benim sitede çalıntı namına bir bilgi yok. Tamamen kendi çabalarımla oluşturduğum bir site. isterseniz bakın. www.otobil.net
artık bu düzene bir dur demeli.

baymen35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xman hocam sana tamamen katılıyorum özgün içerik makaleler yazıyoruz ayda 50 backlink yapıyorum 1 tane bile kopya içerik yokken sitemde bakıyorum hep spam siteler ilk sırada buna anlam veremiyorum.Açıklama yapacak biri varmı spam kasan siteler nasıl 1 sırada durabiliyorlar??

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
xman hocam sana tamamen katılıyorum özgün içerik makaleler yazıyoruz ayda 50 backlink yapıyorum 1 tane bile kopya içerik yokken sitemde bakıyorum hep spam siteler ilk sırada buna anlam veremiyorum.Açıklama yapacak biri varmı spam kasan siteler nasıl 1 sırada durabiliyorlar??

şu üstündeki siteye bir bakalım. pm

BLadeCombat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerçektende google ne yapsın milyarlarca site var hangisiyle uğraşsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi