İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da arama yaptığımda

RandomPlay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhabalar google'da arama yaptığımda sitemi görebiliyorum ama, fotoğrafta 3. secenekteki gibi gözükmüyor nasıl sorun nedir çözüm nedir ?

vo6Zj4.png

sitem : dogruspor.net

wordpress sitesidir.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
etiketleri indexlettirdin mi? birde tam problemini anlayamadım ki. başlık girmiş adamlar,sende başlık gözükmüyor ki,başlığı sitenin adı yapmışsın galiba, 1 fotoğrafdan anlamak zor. probleminide tam anlamadım,ama galiba bi sebebi var oda şu; sitenin genel başlığını çok uzun yapmışsın

biriyinet

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Anahtar kelimeler

Anahtar kelimeleri doldurmayın Başlıkta bazen birkaç açıklayıcı terim kullanmak işe yarayabilir, ancak aynı kelimeleri veya ifadeleri birden fazla defa kullanmak gereksizdir. "Sahilbar, sahil bar, sahilbarlar, sahil barlar" gibi bir başlık kullanıcıya yardımcı olmaz ve bu tür çok sayıda anahtar kelime kullanımı Google ve kullanıcılarda spam hissi uyandırabilir.

RandomPlay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
title ler düzenlenmemiş her sayfada aynimi çıkıyo

her sayfada aynı çıkıyor hocam

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

etiketleri indexlettirdin mi? birde tam problemini anlayamadım ki. başlık girmiş adamlar,sende başlık gözükmüyor ki,başlığı sitenin adı yapmışsın galiba, 1 fotoğrafdan anlamak zor. probleminide tam anlamadım,ama galiba bi sebebi var oda şu; sitenin genel başlığını çok uzun yapmışsın

hocam örnek veriyorum spor aslanda gördüğün gibi başlık çıkıyor arama yapınca bende çıkmıyor arama yaptığımda direk anasayfa gözüküyor, haberide kendim özgün yazdım

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
her sayfada aynı çıkıyor hocam

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

hocam örnek veriyorum spor aslanda gördüğün gibi başlık çıkıyor arama yapınca bende çıkmıyor arama yaptığımda direk anasayfa gözüküyor, haberide kendim özgün yazdım

titler düzenlenmemiş olabilir ama ben onu tarattığımda o sayfaya özel titler vardı, ama illaki kod yazmaktan anlayan biri olayı çözebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5