İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googleda birşeyler oluyor..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bugün itibariyle googleda birşeyler oluyor. bir sitemi google 20.sayfalara atmıştı 1.sayfada. 2 sitemin hitlerinde %20 düşüş var. güncelleme başladı deniliyor, inş. siteleremin durumu düzelir.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben 1 aydır aynı durumdayım çok gerilerdeyim.
2 yıllık domaindi.

[email protected]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa kendi içlerinde ve kullanıcılarına yönelik yaptıkları değişimleri ve gelişimleri itibarı ile optimizasyonlara yetişemiyor olabilirler.Çıkan karışıklıkları bu ve bunun gibi ilgilenilememeye bırakıorm.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Agustostan beri bu halde bence... kişisel fikrim...

kesinlikle katiliyorum.. agustos ayni itibariyle istedigim kelimlerde birinci sirada olan 5 yillik domainim artik site adi yazilinca bile ilk sayfada zor yer almaya basladi.. ve sandbox a dusmem icin hic bi sebeb yokken oluyor bunlar.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Agustostan beri bu halde bence... kişisel fikrim...

Kesinlikle hak veriyorum.Nisan ayında bir site açtım indexi ağustos ayına kadar 40.000 oldu,Ağustos ayından bugüne kadar arada bir 20.000'lere düştü.Şuan bakıyorum gene aynı sayılar bir değişme yok.Hit'im %60 Düştü sandbox düşme ihtimalimde yok son 2-3 gündür indexlerde biraz oynama var bakalım sonuç ne olacak :(

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sitem düzeldi,ama diğer 2 sitemin durumu hala aynı.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ağustosta bir sitemi kaptırdım bu filtreye çok şükür google af çıkarttığında çıktı bende tagları sildim geri girmedi silmeyenler geri girdi :) ciddi bi düşüş var hadi hayırlısı

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadece taglar yani etiketler değil ama genelinde böyle. çok fazla ve aniden çok link değişimi, ve kopya içerikte filtre sebebidir bunlar tabi benim bildiklerim.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende bunlarin hicbiri yokken basima geldi, dedigim gibi durup dururken 5 yillik siteyi alasagi etti. 0 link degisimi, ozgun icerik..vs isin daha da enteresan tarafi.. tamamen cali cirpidan olusan icerisinde yuzlerce spam link barindiran black hat seo uygulayan benimkiyle ayni kategorideki siteyi ilk siraya aldi.. agustostan beridir de ayni sekilde devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5