İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Dalgalanma mı var?

sonsamuray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar son 2 haftadir indexlerim eriyor 75 bin index'im vardı 50bin~55bin arasi dönüyor bugün nedir sorun anlamadim sizde durum nedir geç indexleniyor php uzantılı linklerim var smf kullaniyorum...

sonsamuray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dalgalanma ise google ında dalgalanmaları bitmez oldu bu yakında bıktırdı iyice...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
benim bazı sitelerimde yeni eklediğim sayfalar taş çatlasa 2 dakikada googlede indexini alirdi son bir haftadir nedense index ile ilgili benimde sıkıntılarım olmaya başladı
indeclenmiyor demimde Çok yavaş 2 dakkada index alan siteler 2 günde almaya başladı misal..

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
350 k indexi olan forum sitem 90k lara kadar düştü pr4 ve güncel bir site neden böyle oldu anlamıyorum :S

ThornDike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bende de var, forum sitemi açtım 8k kadar sayfam vardı 3k'ya kadar indexlendi. Devamında hep silinmeler başladı, şuanda 1k+ bi indexi var, devamlı silinip tekrar ekleniyor. ( 16k sayfa aktif. )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5