İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da eşcinsel ayırımcılık

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Google eşcinsel çalışanlarına daha fazla maaş verecek

İnternet devi Google vergi kesintilerinden kaynaklanan haksızlıkları dengelemek için eşcinsel çalışanlarının maaşlarını artırma kararı aldı. Bunun için Google, eşcinsellere yıllık olarak 1000 dolar daha fazla ödeme yapacak. 20 binin üzerinde çalışanı bulunan Google'da 700 kişilik bir eşcinsel grup var ancak kaç kişinin bu artıştan yararlanacağı henüz kesin açıklanmadı. ABD’de özel sağlık sigortası evli çiftlerin vergisinden düşülürken, eşcinsellerde vergilendiriliyor.

HT

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ABD’de özel sağlık sigortası evli çiftlerin vergisinden düşülürken, eşcinsellerde vergilendiriliyor.

Google'ın herhangi bir ayrımcılığı yokki bu konuda. Aksine ABD'nin yaptığı ayrımcılığın önüne geçmek için bir adım atmış Google.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ABD’de özel sağlık sigortası evli çiftlerin vergisinden düşülürken, eşcinsellerde vergilendiriliyor.

Google'ın herhangi bir ayrımcılığı yokki bu konuda. Aksine ABD'nin yaptığı ayrımcılığın önüne geçmek için bir adım atmış Google.

Olumlu ayrımcılık olmuş bu sefer işte..

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Orkut abimizde yararlanır artık bundan :p

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Eşcinselliği destekliyor google ha?
Zaten ben şüpheleniyordum bu Larry Page ile Sergey Brin'den.
01311sz1i1791900.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5