İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da, Google kelimesini en çok arayan ilk 10 ülke!

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay bee nasıl yer etmiş ilginç. Google'da bile Google arıyo millet :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Google'da p...o aranır ama google'da hiç google aranır mı?
Bir de çoğu çağdaş, medeni ülke vatandaşı.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
google site ekle - google da üst sıralara çıkma - google seo - google adsense - google para kazanma gibi birçok arama yapılıyor sadece google diye aranmıyordur herhalde :p zaten ismi geçen ülkelere bakınca belli oluyor :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
p...o kelimesi bakin 2. siradayiz :D

ooo bu listeyi görüpte p...o içerikli site açmayan adama ne denir :) aklıma gelen ilk 10-15 kelimeyi denedim hepsi cinsellikle ilgili Türkiye hep ilk 10 da şehirleriyle birlikte hemde.

Bunlarda crack arayanlar
1. Viet Nam
2. Indonesia
3. Russia
4. Czech Republic
5. Ukraine
6. Serbia and Montenegro
7. Greece
8. Slovakia
9. Malaysia
10. India

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
amacin kavga cikartip ceza aldirmak mi ?

Hayır amacım öyle saçma sapan kelimeler ile Ülkemi 1. sıraya değilde daha iyi kelimelerle üst sıralara çıkarmaya çalışmak.. Ama elbette etrafta böyle saçma sapan kelimeleri gündeme getiren insanlar da var senin gibi...

Hiçç alınma darılma doğruları söylüyorum biraz elini vicdanına koyarsan... Ceza da alma

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farkındaysanız konu geçen senenin mart ayında açılmış.Muhtemelen ondan önceki senenin bilgilerini yansıtıyor ; yani 2007'nin.Linkte ölü zaten :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi