İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googleda görünmüyorum

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerdeyse 1 yıllık ingilizce sitem 2 gündür google da hiç çıkmıyor.
böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu hiç. spam felan da yapmıyordum. günlük 150-200 kullanıcı geliyordu. şimdi 0. Bu sorunun aslı astarı nedir bilen var mı?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:domain
"domain"
domain

hiçbir şekilde çıkmıyor. umarım dediğin gibi güncellemeyle ilgilidir.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
domain çıkmıyorsa ban yemiş olabilirsin aynı olay benim basımda da var ama ne zaman açılacak hiç bir fikrim yok :(

E

echo

Misafir
bekle biraz bi kaç gün içinde düzelmezse o zaman telaşlanmaya başla ama şimdilik bişey yok ortada

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attım, şöyle bir cevap geldi.
robotların güncelleme zamanlarında çok az da olsa fireleri olabiliyor. Siteniz bunlardan birine rastgelmiş olabilir.
Ancak kaliteli sitelerden backlinkleriniz varsa kısa zamanda tekrar listelenirsiniz.

umarım öyle olur, ama site popülerliği azalmaz mı? site sıfırdan eklenmiş gibi mi muamele görür?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten yeni site ise sandbox'a girmiş olabilirsin diyeceğim, fakat sandbox'da site:domain.com yazınca sonuç çıkar. büyük bir ihtimalle datacenter güncellemesi arasında kaldın. yakında sorun çözülür umuyorum.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginçtir googlebotlar hergün geliyor sayfaya ama 2 haftadır aramalarda yokum.
Bu ne perhiz,bu ne lahana turşusudur anlamadım gitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5