İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Hızlı İndekslenmek İçin

• Konbuyu başlatan Kamil Kahraman
  • Başlangıç tarihi
K

Kamil Kahraman

Misafir
Wordpress'te eklediklerinizin Google'da hızlı bir şekilde indekslenmesini ister misiniz?

Diğer Dökümanlarda anlattığım gibi, Wordpress'inizi kurup SEO ayarlarini yaptiktan sonra, Ping servislerine Attığınız konulari ping'lettirmeniz gerekicektir.

Google birçok ping servisinden düzenli olarak yararlanmaktadir. Yapmanız gereken adımlar:

# Wordpress admin panelinize giriş yapın.
# Ayarlar kısmına geçin,
# Buradan "yazma"ya tıklayın.

En alttaki "Servisleri Güncelle" kısmına, yani Ping servisleri listesine, altta verdiğim ve benim kullandığım nacizane adersleri ekleyin:

http://sairim.org/servis.txt

Bunu ekledikten Sonra kısa bir süre sonunda eklediginiz her konunun Google'a indeks attığını görebilirsiniz.. Takılırsanız bu başlık altından yardım edebilirim.

Kolay gelsin

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Hiç bir ayar yapmadan 40 snde indexleniyorum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Maalesef son değişikliklerden sonra ping eskisi kadar etkin değil. Eskiden sayfalar pinglendiğinde hemen indexleniyordu. Artık durum değişti.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ayrıca sandbox sebebi

New.CodeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazılarınızı twitter'e otomatik yollayın oradan facebook'a yönlendirin... ilk zamanlar 30-40 dk sonrasında saniyelik index alırsınız.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
saniyede indeksleniyor veyahutta 1 dakikada indeksleniyor gerek yok değişikliğe. Bugüne kadar da sorun olmadı WP de. Sistemi çok kuvvetli etkili.Aşırıya kaçmayınız derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5