İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Ilk sıralara çıkmak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

m3rt

Misafir
Dostlarim:

Googleda tek bir kelimede üst siraya çıkmak istiyorsaniz. Bu kelime örneğin '' inşaat '' ise PR değeri yüksek sitelerden inşaat titlesinde link almaniz gerekmektedir.. Bu siteler inşaat içerkli olmak zorunda değilidir..

Evet buda forumlarda aylarca link değişimi için çabalamakla olacak şey değildir bence..

Ama şöyle birşey söylim.. ( bazilari 100 $ gibi para istiyorlar ) bazi 4 5 6 7 prlik toplistler var.. Bunlara üye oluyorsunuz ve sitenizi örnekte dediğim gibi inşaat diye ekliyorsunuz. Toplistlere hit göndermek zorunda değilsiniz... Sadece biraz hitiniz olmasi yeterli... Böylece sitenize 50 60 tane 4 5 6 7 prlik siteden link verildiği için google direk sizi üst siralara taşiyor... Siteniz indexlendimi farkı hissediyorsunuz zaten..

Bu hem googleda yükselmenize hemde PR değerinizin artmasini sağlamakta..

Fakat aşiri populer olmayan kelimelerde acayip şekilde işe yariyor.. 1 haftada 1. olabiliyorsunuz..

En azindan 1. olmasaniz bile 3. 4. oluyorsunuz.. Böylece googledanda iyi hit aliyorsunuz..

Bu tekniği bilmeyen arkadaşlar
Toplistlerin listesi ve gerekli detayli açiklama için
[email protected] MSN adresini ekleyebilirler..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu zaten herkes biliyor.Tekrar tekrar yazmana ne gerek var.
Yakın zamanda yine tartıştık zaten.

M

m3rt

Misafir
Herkez mi biliyor ? günde 50 kişi soruyor.. Onun için bilmeyenler diye not düştüm...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilmeyenler geçmiş yazıları okusunlar veya arama yapsınlar o zaman.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
m3rt' Alıntı:
Herkez mi biliyor ? günde 50 kişi soruyor.. Onun için bilmeyenler diye not düştüm...
Forumda var diyorum.Eğer 50 kişi soruyorsan yaz sitene oraya yönlendir konu çöplüğü oluyor.Aynı konular açılıp duruluyor.

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=31733 adresine bakarsan konunu aynısını görürsün.Maksadın msj sayısını arttırmak mı anlamıyorumki.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dip not : bu dediğiniz sistem googlenin örümceklerine eklenen eklentiyle ortaya çıkdı. Peki ya google boş duruyormu sizce ? Zamanı gelince bu özelliğinide değişdirecek ve o zaman yine biz nasıl 1. sırada çıkarızı tartışacağız.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar bu adam dolandiricinin onde gideni ve bu forumdada yer kazanip bu sekilde guven saglamaya calisiyorum sakin siz siz olun bu sahis ile is yapmayin..

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tam bır dolandırıcıdır,kesınlıkle bulasmayın,Mert,Doom vb nıckılerını kullanır,uzak durun

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşdan şikayetiniz var ise, ayrı bir başlıkta bunu dile getirebilirsiniz.Lütfen konuyu dağıtmayalım arkadaşlar.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaslar bu adam dolandiricinin onde gideni ve bu forumdada yer kazanip bu sekilde guven saglamaya calisiyorum sakin siz siz olun bu sahis ile is yapmayin..

Doğru, daha geçen gün bir link değişimi yaptık 2 günde yalan etti olayı :)
Ama beceriksiz_acemi'de haklı. Bunun yeri burası değil :p

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
abi inanmayın buna kesinlikle güven kazanmak için yazıyor çiziyor. Dostlarım falan diye de başlamış cümleye. Dolandırcı 60 ytl'de benden yeni. buna kim vermiş davetiye. kesinlikle uzak durun bundan.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
konuyu dağıttığınız yine arkadaşlar.Arkadaş hakkında yorum yapıp bizleri bilgilendirmek istiyorsanız bunu bir başlık açarak yapabilirsiniz.Bu konuyu alakasız yerlere çekmenizin bir anlamı yok.

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sahtekara nasıl bir baslik acicaz aceba bu kisi bana bulasmadı ama arkadaslarima iyi kazik atmis :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
üzgünüm 2. uyarıdan sonra kapatmam gerekecek.Eğerki birinin sizi dolandırdığını düşünüyorsanız, protesto kısmına bir başlık açıp bunu bizimle paylaşabilirsiniz.Ama konuyla alakalı olmayan şeyleri burada paylaşmak sadece konuyu saptırır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5