İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da listelenmenizin anahtarlarından biri: backlink

N

nomak78

Misafir
Backlinklerin sitenizin temasına ilgili yerlerden verilmesi, sitenizin google'da listelenmesini çok hızlandıracak ve listelenmiş sayfa sayısınıda oldukça arttıracaktır.

O yüzden link değişimi yaparken, konu açısından ilgili sitelerle bunu yapmaya özen gösterin.

Bu işin hızlanmasını istiyorsanız sitenizle benzer içeriğe sahip sitlere reklam verin. sitenizin içeriğiyle alakasız linkleri kaldırın

toplist kuracaksanız konulu toplist kurun. veya kaydedecekseniz böyle toplistlere kaydedin.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir başlık açacaktım ama bu başlık tam benim anlatmak istediğim şey ile ilgili. daha 1 gün önce yeni bir site açtık ve aynı konudaki PR4 bir siteden link attık. sonuç 1 dakika içinde botlar siteye girdi ve diğer gün google 'da listelendi site.

kısacası en hızlı yöntem , botu iyi bir referansla ilgili siteye yollamaktır.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini aldım aynı gün pr5 pr3 ve GPR4 GPR3 sitelere ekledim akşamına 4 sayfa indexlendi. Domain yanızca 1 günlük.??

H

hengame

Misafir
evet link sitem var iyi hit yollayan 4 5 site beni ekledi bi baktım 250 sayfam indexlenmiş!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5