İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da neler oluyor

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
google siteleri sınıyooooor.

google sınıyor ama spamcılarda google ı sınıyor

google adwords anahtar kelime aracı artık spamcılara destek çıkıyor

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Otomatik alınan "Anahtar Kelime Varyasyonları" spam kelimeler olarak kullanılıyor, son zamanlarda bazı sitelerin yerine diğer sitelerin çıkmasının nedenlerinden biri.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Baya bir değişim söz konusu su günlerde bazı sitelerim çok iyi konumlara geldi bazıları ise baya kötü duruma düştü.Beklemek en iyisi suan için.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 3 günde birden bire indexlenen sayfa sayim 120.000 lerden 180,000 e cikti. ama ama ama.... hergün 30-35 bin ziyaretçi gelen google dan artik günde 6-7 bin ziyaretçi gelmeye başladı. herhalde SPAM yaptığımı düşünerek neredeyse tüm kelimelerde ilk sayfalardan sonlara (hatta bazılarında hiç çikmiyorum ne hikmetse) düştüm. Sitenin adini yazdığımda bile ikinci siradayim. Bu durum yalniz iki subdomain için gecerli, diğerlerinde durum normal. gerçi asil buradaki icerikten para geliyordu.

Aslinda SPAM olarak düşünülebilcek yada yorumlanabilecek bir durum var sitede. Linklere nofollow ekledim bakalim ise yarayacakmi.

Bu durumda olan pek çok kimse var bu arada. özellikle disarda webmasterworld.com u takip eden varsa görmüstür mutlaka.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5