İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Üst Sıralara Çıkmak İçin En Kalıcı Yöntem Nedir?

sudenazz

0
Onaylı Üye
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,

Google'da üst sıralara çıkmak için birçok yöntem var, lakin en kalıcı olanı nedir acaba ?

Malum son zamanlarda arama motorlarında yükselmek öyle kolay değil. Bir anda yükselip de bir anda yere çakılan da az değil. Benim istediğim, öyle bir yükselme olmalı ki, uzun süre üstlerde kalsın . Uzun süre üstlerde kalabilmek için neler yapılabilir.

Forum kullanıcılarından tecrübelerini paylaşmalarını beklerim. Bu konu çk karmaşık, lütfen gerçek bilgi sahipleri cevap yassın. Umarım herkes için faydalı bilgiler olur.

fatihyilmaz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence herkesin kendine göre SEO'su var. Ben her sitem için aynı işlemleri yapmıyorum mesela.

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Bence herkesin kendine göre SEO'su var. Ben her sitem için aynı işlemleri yapmıyorum mesela.

Yani arama motorları için standart bir kural yok mudur ? Bence her arama motorunun kendi kriterleri vardır diye düşünüyorum. Ama sizin dediğinize göre farklı sitelerde amacına uygun heralde uygulanacak kriterler mi var, doğrumu anladım:)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

Her arama motorunun kendilerine göre değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler tam olarak bilinmeden adımlar atılmamalıdır. Yoksa sonuç olumsuz olabiliyor. Ama bu kriterler göz önünde bulundurulup , oyun kurallarına göre oynanırsa mutlaka kazanan siz olursunuz. Çünkü siz kurallara uygun oynadınız, işte o zaman daha uzun süre üstlerde kalabilirsiniz.

İyi forumlar...

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bence siz 2003 kıyıtlı üye, küllerinden doğup bir anda foruma yazı yazma fikri nedir onu söyleyin bende size bana göre en etkili yöntemin paravan blog oluşturup kalıcı backlinkler almak olduğunun detaylarını anlatayım.

serguzesht

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
site içi seo uyumlu blog içeriklerinin yanısıra organik, etkili sitelerde ve kalıcı backlink çalışmaları her zaman için işe yaramıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5