İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'da Yükselmek Artık Gerçekten Hiç Olmadığı Kadar Kolay Üstelik %80 Verimle

III

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar;

Biz size Google'da yükselmek için çok güzel alternatif bir program sunuyoruz.Bu program ile Google'da sıralamalarda rahatlıkla yükselebileceksiniz.Üstelik yüzde 80 verimle bu işlemden yararlanacaksınız.

Programın faydalarını herkes bilir.Ben size programımızın özelliklerini şöyle sıralayacağım:

-Sınırsız anahtar kelime
-Google'dan seçtiğiniz kelimeden sitenize giriş
-Sitenizde 2 sayfa dolaşıp sitenizde toplam 2dk süreyle dolaşım
-Üyelikte hediye 10 kredi
-Her site dolaşımında 0.8 kredi kazanma
-Belirlediğiniz keyword e hit sınırı koyabileceksiniz.

Peki bu sistemin siteme yararı ne olacak?
- Takdir edersiniz ki sitenizin Google'da yüksek tıklanma oranına sahip olması Google'da ki sıralamanıza büyüt etki yapacaktır.
- Ayrıca sitenize Google'dan belirlediğiniz keyword ile giren ziyaretçi sitenizdeki sayfaları dolaştığından sitenizde tamamen gerçek sitenizden yararlanmak için gelmiş bir ziyaretçi havası kazandıracaktır.

Programı İndir
Dosya Virüs Taraması: Tarama

Peki sistem nasıl işliyor:
İlk önce sistemimize kayıt işleminizi yapıyorsunuz.
1.jpg

Kayıt olduktan sonra
2.jpg

Hesabım sekmesinden anahtar kelime ayarlarınızı yaparak sistemi aktif hale getirebilirsiniz.Başlat butonu ile kredi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu programda ticari bir kaygımız yok dolayısıyla verim yüzdesini 80 olarak belirledik.Çünkü üyelikte verdiğimiz o 10 kredi bir nevi %20 lik paya biçilmiştir.

Program ile ilgili sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım.

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üstad yanlış anlamada bunlar artık hurafe oldu yaklaşık 2-3 ay önceye kadar bu sistem işliyordu hatta millet bu şekilde değil millete yedirdiği trojanlerle yada bazı farklı exelerle yapıyorlarda 200K 300K gibi onların faydası oluyordu ancak google bu çakallığı çakınca +1 olayını getirdi.

Bu olayı google çakmadan çok faydasını gördük ama artık hikaye :)
Sözün Özü: Boşuna zaman kaybı yaşamayın.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Üstad yanlış anlamada bunlar artık hurafe oldu yaklaşık 2-3 ay önceye kadar bu sistem işliyordu hatta millet bu şekilde değil millete yedirdiği trojanlerle yada bazı farklı exelerle yapıyorlarda 200K 300K gibi onların faydası oluyordu ancak google bu çakallığı çakınca +1 olayını getirdi.

Bu mesajın üstüne fazla yazabilecek bir şey kalmamış +rep

III

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

+1 in çok bir işlevi olacağını düşünmüyorum.Sitelerimde sürekli yükseliş var bu sistemin çok faydasını gördüm hala görmekte olan çok insan var.Bunu diğer webmaster sitelerinde görebilirsiniz.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Eğer çok eminseniz o halde bir site için açın ve bu yöntemle onu çıkartıp kanıtlayın. O zaman kimsenin şüphesi kalmaz ve çok kredide satarsınız.

III

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer çok eminseniz o halde bir site için açın ve bu yöntemle onu çıkartıp kanıtlayın. O zaman kimsenin şüphesi kalmaz ve çok kredide satarsınız.

Teşekkür ederim benim ticari bir kaygım yok.Kanıtlarını r10dan bir link ile koyacağım birazdan.

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu mesajın üstüne fazla yazabilecek bir şey kalmamış +rep

:)

+1 in çok bir işlevi olacağını düşünmüyorum.Sitelerimde sürekli yükseliş var bu sistemin çok faydasını gördüm hala görmekte olan çok insan var.Bunu diğer webmaster sitelerinde görebilirsiniz.

Doğrudur diyelim o kadar adam kullanıyorsa vardır bir bildikleri :sinir:

Edit:
Hocam bana r10 diğer webmaster forumlarında şöyle böyle deme gözümsün orda onu yazan adamların ne bilgisi var ? 3-5 eleman programı yazanla arası iyidir kullandım ooo süper der bin tane akıllıda peşinden gider.

Bu tip programlarla bir şey olmaz.Yıllardır bu işin içindeyim, alem akıllı google mı gerizekalı !!!
Her kelimenin aylık aranma potansiyeli vardır siz onları aşıp arama ile link alınca google çakmayacak mı durumu?
Bu işleri çok sağlam yapanlar vardı şimdi görüyorum siteleri pert hepsinin ilk 100 de yoklar.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
R10 mu ? İnan başka site dersen gene olabilir derdim ama R10 da İbrahimErenYalçın'da söylediği gibi biri yakındır ona ve bu program süper der ve herkes peşinden gider. Sürü psikolojisi hakim. O yüzden varsa başka bir yerden ekleyin.

III

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:)

Doğrudur diyelim o kadar adam kullanıyorsa vardır bir bildikleri :sinir:

Edit:
Hocam bana r10 diğer webmaster forumlarında şöyle böyle deme gözümsün orda onu yazan adamların ne bilgisi var ? 3-5 eleman programı yazanla arası iyidir kullandım ooo süper der bin tane akıllıda peşinden gider.

Bu tip programlarla bir şey olmaz.Yıllardır bu işin içindeyim, alem akıllı google mı gerizekalı !!!
Her kelimenin aylık aranma potansiyeli vardır siz onları aşıp arama ile link alınca google çakmayacak mı durumu?
Bu işleri çok sağlam yapanlar vardı şimdi görüyorum siteleri pert hepsinin ilk 100 de yoklar.
Teşekkürler mesajınız için ama r10da bir çok bilgili insan var ve öyle 3 5 kişi yazmıyor programa yorum.Yani 3 5 kişinin programı övmesi değil olay.

http://www.r10.net/google-optimizas...hic-bu-kadar-kolay-ve-ucretsiz-olmamisti.html
Burdaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Xejder kardeşimizin burda da bir konusu var kendisi de çok bilgili bir arkadaşımız.

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
uzak dursun..bu gibi programlari kullanigimi google cakti sandboxa girdi :kızdım:

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler mesajınız için ama r10da bir çok bilgili insan var ve öyle 3 5 kişi yazmıyor programa yorum.Yani 3 5 kişinin programı övmesi değil olay.

http://www.r10.net/google-optimizas...hic-bu-kadar-kolay-ve-ucretsiz-olmamisti.html
Burdaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Xejder kardeşimizin burda da bir konusu var kendisi de çok bilgili bir arkadaşımız.

:) 2007 den beri r10a üyeyim şöyle özetliyim.
Script satışı bölümüne gir her script aynı mantık aynı hikayedir ama çevresi olan birisi derki arkadaşlarına kullandım süper millet alır , ama hepsi aynı spam scripttir alayı webloaderdan esinlenerek orasını burasını değişmiştir.

Seo bölümüne gelelim kurumsal seo yapıyorum diyenler sadece tanıtım yazısı alır birazda sitelerden link budur.Adama 2-3 kod göstersen bu ne der ama profeşınıl script optsi yapar :D

R10daki o programı yazan arkadaşı tanımam ama mantık yine aynı.Millet bu googledan ara siteye gir muhabbetler forumlara düşmeden biz kullanıyorduk ve çok sağlam sonuçlar alıyorduk tekrar diyorum google dalgayı çakınca +1 muhabbeti ile bu olayının önüne geçti.

Senide anlıyorum program yazmışsın kullandırmak istiyorsun millete zamanla kendi reklamını alırsın yada o kullananlar topluluğu hit olarak sağa sola yönlendirirsin.
Ancak Birde işin doğruları var.
Daha yorum yazmıyorum söyleyeceklerimi söyledim isteyen kullansın büyük patlamayı görsün...

III

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:) 2007 den beri r10a üyeyim şöyle özetliyim.
Script satışı bölümüne gir her script aynı mantık aynı hikayedir ama çevresi olan birisi derki arkadaşlarına kullandım süper millet alır , ama hepsi aynı spam scripttir alayı webloaderdan esinlenerek orasını burasını değişmiştir.

Seo bölümüne gelelim kurumsal seo yapıyorum diyenler sadece tanıtım yazısı alır birazda sitelerden link budur.Adama 2-3 kod göstersen bu ne der ama profeşınıl script optsi yapar :D

R10daki o programı yazan arkadaşı tanımam ama mantık yine aynı.Millet bu googledan ara siteye gir muhabbetler forumlara düşmeden biz kullanıyorduk ve çok sağlam sonuçlar alıyorduk tekrar diyorum google dalgayı çakınca +1 muhabbeti ile bu olayının önüne geçti.

Senide anlıyorum program yazmışsın kullandırmak istiyorsun millete zamanla kendi reklamını alırsın yada o kullananlar topluluğu hit olarak sağa sola yönlendirirsin.
Ancak Birde işin doğruları var.
Daha yorum yazmıyorum söyleyeceklerimi söyledim isteyen kullansın büyük patlamayı görsün...
Ben bu programdan ticari bir amaç gütmedim gütseydim herkes gibi 0.5 kredi verdirtip kredi satardım millete öyle bir şey yok ama gerçekten programın faydasını görenler 3 değil 5 değil.Yorumunuz için teşekkür ederim.Ben r10a 2005 ten beri üyeyim bir çok işlemim oldu bazı olaylar hariç pek dediğiniz olayla karşılaşmadım.Siz de haklısınız bir nevi ama bu olayları tüme yaymak haksızlık olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5