İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google'dan "bir sayfaya iki reklam" konulu soruma cevap

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorum suydu: Ayni sayfada adsense ile birlikte ultrasponsor isimli bir firmanin da
reklamlarini kullanabilir miyim yoksa buna izin verilmiyor mu?

Yanit:

Merhaba Yusuf,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Google AdSense program kuralları Google reklamlarının diğer içerik hedefli reklamlarla aynı web sitelerinde gösterilmesine izin vermez. Yani, Google reklamlarını taklit eden veya bunlarla karıştırılabilecek nitelikte olan reklamların olduğu aynı web sitesine Google reklamlarının konulmasına da izin verilmez. Bu kurallar çerçevesinde, ultrasponsor.com sitenizde gösterilemez. Ortaklık veya kısıtlı metin bağlantılarına izin vermekteyiz.

Arama için AdSense kullanıyorsanız, diğer arama hizmetlerinin veya arama hedefli reklamların aynı sitede gösterilmesine izin vermediğimizi de hatırlatırız.

Bu kuralları koymamızdaki gaye, reklamcılarımızın haklarını ve AdWords ve AdSense programlarının dürüstlüğünü korumaktır.

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

Kemal
Google AdSense Ekibi

Y

Yns

Misafir
Ultrasponsor'un içeriğe göre reklam göstermediğini belirtseydin keşke.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı cevabı ben vermiştim açtığın o konuda hatırlarsan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5