İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'dan cep telefonu atağı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Google Grubu, internetin arama, Gmail elektronik postaları, YouTube, anında mesaj gibi tüm fonksiyonlarını biraraya toplayan bir cep telefonu işletim sistemini 2 haftaya dek kamuoyuna açıklayacak.

Wall Street Journal Gazetesi'nin haberine göre Google, kendi işletim sisteminin donanım olarak bulunduğu cep telefonlarının gelecek yılın ortalarına doğru piyasaya çıkmasını istiyor ve bu amaçla cep telefonu üreticileriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Google'ın yakında ''GPhone'' adlı bir ürün çıkaracağı yönündeki söylentilerin yanısıra, internette kimi teknoloji sitelerinde, şirketin Asyalı üreticilerle geliştirdiği kimi telefon prototiplerinin fotoğrafları yer alıyordu.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=111239
Kaynak :
3.jpg

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yakinda ic camasirlarimizin uzerinde de google yazarsa sasmayin.. GBoxer, Gdon vs vs..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başka girmedikleri sektor varsa mail yoluyla atalımda onlara da el atsınlar :D

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'dan cep telefonu atağı ...::::

Google Grubu, internetin arama, Gmail elektronik postaları, YouTube, anında mesaj gibi tüm fonksiyonlarını biraraya toplayan bir cep telefonu işletim sistemini 2 haftaya dek kamuoyuna açıklayacak.

Wall Street Journal Gazetesi'nin haberine göre Google, kendi işletim sisteminin donanım olarak bulunduğu cep telefonlarının gelecek yılın ortalarına doğru piyasaya çıkmasını istiyor ve bu amaçla cep telefonu üreticileriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Google'ın yakında ''GPhone'' adlı bir ürün çıkaracağı yönündeki söylentilerin yanısıra, internette kimi teknoloji sitelerinde, şirketin Asyalı üreticilerle geliştirdiği kimi telefon prototiplerinin fotoğrafları yer alıyordu.

Kaynak : http://www.haberturk.com/haber.asp?id=42504&cat=210&dt=2007/10/31

Arkadaşlar Gphone ' un piyasaya sürülmesi biz web sitesi sahipleri ve adsense kullanıcılarına ek bir kazanç kapısı olabilirmi ? Yani google adsense tavsiyelerde oldugu gibi her ülkeye ayrı dil seçenekleri ile satış sistemi sunabilirmi ?

Yorumlarınızı Bekliyorum...

Duvernoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Gphone ' un piyasaya sürülmesi biz web sitesi sahipleri ve adsense kullanıcılarına ek bir kazanç kapısı olabilirmi ? Yani google adsense tavsiyelerde oldugu gibi her ülkeye ayrı dil seçenekleri ile satış sistemi sunabilirmi ?

Yorumlarınızı Bekliyorum...
katılıyorum soruya benim de merak ettiğim bi konu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5