İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googledan yeni reklam türü.. Beslemeler için adsense

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az önce hesabımda gördüm beslemeler için adsense diye birşey koymuşlar. Rss ile ilgili ama ne işe yaradığını anlamadım (araştırmadım gerçi direkt buraya yazdım :))

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet bende birşeyler yaptım ama tam anlamadım ...
Besleme lafı da çok komik geliyor yalnız bana "Beslemeler için AdSense" hahahaha :D:D

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yetimler için adsense
öksüzler için adsense

camiaya hayırlı oılsun

robben69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne oduğunu anlayan biri tam olarak açıklayabilir mi RSS de ne oluyo...nasıl kullanacğız..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni içeriklerin daha kolay alınabilmesini sağlayan bir format. Özel programları vardır. Opera'da kendiliğinden eklenen bir özelliktir vs vs.Mesela Blog sitelerinde son yazıları RSS ile görüntületebiliriz vs vs.. RSS sayfasına reklam koyuyor sanırım... RSS kullanan Türkler oldukça az sanırım..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni içeriklerin daha kolay alınabilmesini sağlayan bir format. Özel programları vardır. Opera'da kendiliğinden eklenen bir özelliktir vs vs.Mesela Blog sitelerinde son yazıları RSS ile görüntületebiliriz vs vs.. RSS sayfasına reklam koyuyor sanırım... RSS kullanan Türkler oldukça az sanırım..

RSS'lik adam gibi kaç tane Türk sitesi var ki? :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu çok iyi oldu, yanlış anlamadıysam forumlarımızdan veya sitelerimizden RSS ile haber alınıyorsa bu haberlere adsense reklamları koyabileceğiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5