İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'de bir sorun mu var?

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Google Wordpress kurulu tüm sitelerimin ana sayfa indexlerini sildi ve her geçen gün diğer sayfalarının indexlerini siliyor googlede cache:siteadi.com şeklinde aradığımda sitemle alakası olmayan ingilizce içerikli bir sayfanın cachesini gösteriyor, bazen hiç bir sayfa göstermiyor. link:siteadi.com şeklinde aradığımda sitemle alakası olmayan yabancı içerikli sitelerden backlink almış gibi gösteriyor siteleri inceledim hiç birisinden siteme , sitelerime link verilmemiş bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Wordpress kurulu sitelerimden birisinin google link sonuçlarını aşağıdan görebilirsiniz.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=link%3Awww.otobusfirmalari.org&btnG=Google%27da+Ara&meta=

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Robot.txt dosyası wordpress admin panelinden aramamotorlarına izin ver olarak seçili hiç bir değişiklik yapılmadı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
robots.txt dosyasını silersen robotlar girebilecek şu an giremiyor sen izin vermiyorsun

cs_spawn07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Robots.txt le alakası oldugunu düşünmüyorum, benim bi kaç sitemdede aynı sorunlar yaşanıyor şuan.. Geçicidir umarım.

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede robotluk bir surum değil çünkü aylardır robotlar aynı bi değişiklik yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5