İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googlede günlük 600 tık!

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç bir teklif aldım bugün...
600 kişilik, Günde 600 defa sitelerimdeki reklamlara tıklanması sonucu benden 10$ isteyen bir şirket var!... Ortalama 5 cent/tık olsa 600*0,05=30$ ediyorki adamlar günlük 20$ net karla çalışma yaptırtmakta demek oluyor!... Kendi sitelerimde ortalama 15 cent/tık kazandığım düşünülürse bu durumda 600*0,15=90$... İlginç bir durum değil mi? Bunu yapanlar Hindistandan bir grup... Ve 600 kişilik networklerinde adamların tüm yaptığı kendilerine günlük 10$ veren site sahiplerinin sitelerine girip google reklamlarına tıklamak. Karşılığında parayı bölüşüyorlar...
Anlamsız gibi görünmekle birlkite Hindistan asgari ücretin en düşük olduğu dünya ülkesi (Çinden bile kötü!)... Dolayısı ile böyle çalışan 600 kişilik netwok akla yatkın ama emin de olamadım açıkcası!!!.... Ne dersiniz, deneyeyim mi? :)
İlk gün göndereceğim 10$ karşılığı ertesi gün 90$ kazanıyorsam işe yarıyor derim dimi :)

Z

zeynelkoc

Misafir
yalan olduğu şuradan belli

adam eğer günde 600 tık yaptırıp 30$ kazanıyorsa ve bunu sana 10$ a yapıyorsa ya salaktır yada enayi

böyle bişey olsa adam kendine siteler açıp onlara tık yapar ve bu şekilde 30$ kazanır senin 10$ ına muhtaç olmaz

bence sen bunları dikkate alma

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben olsam hemen google a sikayet ederdim. tabiki sen bilirsin.
Birde sunu soyleyeyim hintlilerin cogu hain kilikli. Benim onlardan ne cektigimi bir Allah birde ben biliyorum.

E

erotika

Misafir
Yam yamlar herhalde bunlar site yapamazlar ki zeynelin dedigi gibi bu aptallıö..

İkinci gün de atılmayacağını kimse garanti edemez.

Ayrıca 600 tık mı olacak yoksa 600 kişi bir kere mi tıklatacak bunu da çözemedim dediğinden anlayamadım :( :(

P

Parae

Misafir
Hindistanda get paid işi ile uğraşan sayısı fazla ...
Doğru olabilir ... Ayhan ödemeyi neyle istiyorlar ???

bana bu konuda bir P.M atarmısın .. nerden ulaşılır vs.. vs.. birde ben araştırayım ..

S

soundmaster

Misafir
arkadaşım sana kesinlikle o gruba girmemeni tavsiye ederim
bu tarz bikaç yer daha vardı
özellikle takip ettim
sonunda google olayı kökten çözdü ehehe

şöle diyim aslında belli bi süre adamlar köşe oluo
ama sora baya bi yazık oldu emeklerine
gerçi biraz para kazanmışlar ama...

ünlü yabancı forumlardan bikaçında bu tarz bi sitenin reklamını yapıolardı
adamlar "ilk 100 üyeyi bedava sisteme eklicez" diye ilan vermişti
yani bu adamlar 100 tane adsense üyesi adam buluolar
sora 100 den sora ayda 10 $ istiolardı
niye çünkü adamlar belli bi gelir elde etmişler, aralarına alacakları kişiler de sitelerinin hitleri ne olursa olsun benzer oranlarda kazanç sağlıolardı, aslında 10 $ sembolik bişi olay 10 $ değil, göstermelik bişi yani
adamlar en son ayda 600-1500 $ arası ekstra gelir vaadediolardı
bunlar her gün (dediklerine göre) günde 8 dakikalarını ayırıp, üyelerin sitelerine girip birbirlerinin reklamlarına tıklıolardı, kulağa çok hoş gelio dimi ehehhehe
sora ne mi oldu
adamlar böle kazandı bi süre, sora reklam yaptıkları yerlerdeki insanlar google a şikayet etmeye başladı google da kökten kuruttu hepsini
gerçi google da yeni hesap açarlar gene de, en azından uzun süren bi proje olmadı bu
zaten çok anlamsız ve google reklam mantığına ters, yani düşünün türk bi firma türkçe siteler ve türk insanlar baksın die reklam verio, sora elin gavuru gelip adamın reklam kotasını çalıo resmen reklamlara tıklayarak

sora bu siteyi satılığa çıkardılar en son ama kim alır ki karalistedeki siteyi :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya salakliik surda Türkce siten var sürekli hindistandan tıklanmiş olucak işmi sacma sapan şirket ama oldukca uyanık cakal işiymiş :)

S

soundmaster

Misafir
yok benim bahsettiğim yerde dünyadan karışık webmasterlar üyeydi
bu hindistan olayını bilmiorum tabi
ama yakında b*ku çıkar merak etme :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla reklamverenlerin ne yaptığını merak ediyorum.Hindistan,çin,polonya,rus cumhiriyetleri gibi oto click göndermeyi adet edinmiş elemanlara karşı nasıl önlem alıolar.Google bu adamları nasıl dizginliyor.Bu adamların google soymak için bi yol bulduğuna %100 inanıyorum.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Derhal uzak durun derim böyle şeyleden.Unutmayın, bilgi kraldır..:)
Sitelerinizi bol ve kullanışlı bilgilerle donatın daha fazla kazanın..:)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama şu boyutuda var hindistan da bir dolar cok buyuk para degerli para oldugu için adamlarin gözünü manyak calmiştir 100 dolar kazanan ev aliyormuş orda külübe :)

M

malatyasporlu

Misafir
bence bunun sonucunda yasal işlem bile başlatılabilir eğer bunu google yerse ve iyi para kazanır isen google seni atmakla kalmaz bence yasal işlemde başlatır hani günde 90 dolar 1 yıl çalıştığını varsayarsak 30.000 $ dan fazla ederki bu senin başını ağrıtmaya yeterde artar bile..

T

The_Best

Misafir
Bu tür illegal hareketler hukuksal açıdan büyük sıkıntılara yol açabilir. Google bu durumu öğrendiği takdirde mutlaka yasal takip başlatacaktır diye düşünüyorum.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle Hakli Bol Bol Html :)))))))))
içerik olsun ama ingilizcede olsun..

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hindistanta yasayanlar isi bilmiyor anlasilan..
birkac ay ayirip, web tasarimi ve programlama uzerine yogunlasip kaliteli siteler tasarlasalar adsenseden cok guzel paralar kazanabilirler..
bu para onlara 1 duzine ev aldirir orda..

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lynch' Alıntı:
hindistanta yasayanlar isi bilmiyor anlasilan..
birkac ay ayirip, web tasarimi ve programlama uzerine yogunlasip kaliteli siteler tasarlasalar adsenseden cok guzel paralar kazanabilirler..
bu para onlara 1 duzine ev aldirir orda..
Bu fikre %100 katılıyorum. Ayrıca bankalardan öğrendiğim kadarı ile, bu tip çeklere, çek saihibi 2 yıl içersinde dava açabiliyormuş. Yani çekler gelse bile 1.5 yıl sonra sizden geri tahsil edebilirler.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belli mi olur walla google cek senet mafyasi tutarda geri alir parasini :)

hindistan zati suanda dünyanin en büyük yazilim üreticilerindedir kalifiye elemani yüksek tir cogu dış ülkere yazilimci agini göndermek için bilişim uzmani ihrac eder hale gelmiştir yani site yapmayi cokdan gecti onlar :)

S

Sticks

Misafir
Açıkçası hileli işlerle uğraşıp, ileride elde edebileceğin kazancın da önüne çin seddi örmektense biraz uğraş, emek ve zaman ile adam akıllı bir kazanç elde edilebilir. Halkımızda da en önemli eksik bu işte. Kestirmeden köşeyi dönmek... Tabii sonu pek hayırlı olmasa da hala kullanılmakta bu yöntemler.
Kısaca şöyle söyleyeyim, ben başladığım aylarda çok rahat hile yapabilme şansına sahiptim, ki hala sahibim, ama şu anda $500-600 - TL olarak 850-900 milyon para kazanıyorum. Açıkçası, bakmak gerekirse bu kazancıma engel olmak hiç de mantık işi değil bana göre. Taş atıp da kolum yorulmuyor ya.

lynch söylediğinde çok haklısın. Hintlileri geçtim açlık sınırıyla oyun oynuyorlar belki ama söylediğini bir de bizim vatandaşımız yapsa... :)

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5