İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo İpucu Googlede Hızlı İndexlenme Yöntemi En Basit Yöntem

apocanhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Çoğu site sahibinin başının belasıdır google amcada indexlenme olayı yazdığımız yazılar, paylaştığımız içerikler kimi zaman 5 dakika kimi zaman bir kaç günde indexleniyor belki farketmiyoruz ama paylaştığımız içeriği hemen sosyal medyada veya diğer tanıtım yollarıyla paylaşıyoruz hemen ama bu çok zararlı onu söyleyeyim nedenmi ? Örnek verecek olursam mesela özgün olarak Peynirli Makarna yemek tarifini kendime has bir tarifle yazdım sonra wmaraci.com veya r10.net veya facebook aracılığıyla paylaştım tamam buraya kadar herşey güzel ama içerik hırsızları var yani kopyala yapıştırcılarımız mevcut güzel ülkemde ve bu yöntemde baya yaygın hemen çalıyor ve kendi sitesine kopyalayıveriyor yazımı tabi google adaletli değilki benim sitemdeki yazıdan önce kopyala yapıştırcı abimizin sitesini benden önce indexleyiveriyor olurmu olur çok şahit oldum bu duruma. Sonra benim sitemdeki içerikte indexleniyor ama kime ne fayda adamın sitesi indexlendi bile ve google benim kendi yazdığım yazıyı kopyalanmış içerik olarak görüyor ve tabana doğru gönderiveriyor benim sitemi ne kadar hüzün verici bir olay değilmi? işte bende bunun önüne geçebilmek için google amcayı kullanarak hızlı indexlenmeyi göstereceğim size belki çoğunuz biliyordur bu yöntemi ama bilmeyenler için şu an yazmış olduğum yazıyı indexleterek resimler aracılığıyla göstereceğim umarım işinize yarar ve kopyala yapıştırcı amcalardan kurtuluruz bu konu çoğunuza basit gelebilir ama bu aslında çok felaket bir olay hadi hepinize kolay gelsin . . .

Öncelikle Google Ürünlerden Web Yöneticisi Araçlara Giriyoruz Ardından Daha Önce eklemiş Olduğumuz Sitemize Google Web Yöneticisi Araçlardan Giriyoruz ardından Sol Menüden Tarama ve Google Gibi Getir Linkine Tıklıyoruz ve Karşımıza Aşağıdaki Gibi Bir Sayfa Geliyor .

Daha Sonra İndexleteceğimiz Sayfanın Linkini aşağıdaki Resimde Gösterdiğim Şekilde Gerekli Yere Yapıştırıyoruz ve Getir Butonuna Tıklıyoruz Bi Kaç Saniye Sonra Yine Resimde Gösterdiğim Gibi Dizine Gönder Butonu Geliyor ve Dizine Gönder'e Tıkladıktan Sonra Google İçeriğimizi İndexliyor Bu Kadar Basit Aşağıdaki Resmi Takip Edin Yalnız . . .

Ve Mutlu Son Yazımız bir Kaç Dakika Sonra Google Dizininde olacak Yalnız Bazan Değişiklik Gösterebilir Hepinize Kolay Gelsin Bir Teşekkürü Çok Görmeyin Lütfen . . .

Kaynak : http://www.bloguncel.org/2013/09/googlede-hzl-indexlenmek-icin-en-basit.html

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gunluk birkac defa yapmaktan bir sakinca olacağını sanmiyorum. Ama abartirsaniz zarari olabilir. Sadece önemli gördüğünüz konularda uygulamanız daha mantıklı.

Ayrica bazen google gibi getir yaptığınızda hemen indexlemez. Bu gibi durumlarda o konuyu pinglemeniz gerekir. pingomatic.con işinizi görecektir. Herkese bol indexli bayramlar dilerim:)

apocanhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunluk birkac defa yapmaktan bir sakinca olacağını sanmiyorum. Ama abartirsaniz zarari olabilir. Sadece önemli gördüğünüz konularda uygulamanız daha mantıklı.

Ayrica bazen google gibi getir yaptığınızda hemen indexlemez. Bu gibi durumlarda o konuyu pinglemeniz gerekir. pingomatic.con işinizi görecektir. Herkese bol indexli bayramlar dilerim:)

Aynen üstad bende önemli konularımı bu yöntemle indexletiyorum ayrıca hiç indexlememezlik yapmadı hatta geçen gün http://www.yeteneksizsinizturkiye.tk Bu siteye uyguladım indexlendiği anda kendini üst sıralarda buldu indexler indexlemez reklam yapmamama rağmen 4 aynı anda online kişi vardı :) scripttende kaynaklanıyor aslında :)

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Güzel yazı, bilmeyenler için de iyi bir yöntem. Fakat 500 limit sayısını unutmamak lazım.

setindir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu yandex hızlı indexlenme sorununu nasıl çözebileceğimizi bilen varmıdıır acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5