İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googlede İlk Sıralara Çıkma _?

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Forumda Araştırdım Fakat Link Değişimi Haricinde Pek Bişi Buldugumu Söyleyemem Bazı Sitelere Bakıyorum Site Hiç Bir Yerden Link Alamamış ve Yeni Bir Domain İle Çok Kısa Sürede Googlede İlk Sıralar Çıkabiliyor.

Yeni Bir Şey Denedim Ama Sizlerinde Fikirlerinizi Bekliyorum.

Googlede 4 Gün Öncesinde Arama Sonucu 6000 di, Bütün Sayfamı Sildim ( Silmeden Önce en fazla 100 kişi geliyodu ) ve PR en az 4 Olan Toplistleri Siteme Ekledim Bi Kaçtanede Link Takası Yaptıgım Siteler var PR3- PR2 lerde vs.. Sitemi zseo yükledim ve Googleye Tekrar Kaydettim Şimdi Arama Sonuçları 1 Çıkıyo Bu Şekilde Aramalarda Ön Sıralarda Çıkarmıyım ( Arama Sonucu 1 Oldugu Halde Bu Gün 13 Kişi Geldi ). Sizce Bi Değişiklik Olurmu.

Yorumlarınız İçin Şimdiden Teşşekkür Ederim.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bazı Sitelere Bakıyorum Site Hiç Bir Yerden Link Alamamış ve Yeni Bir Domain İle Çok Kısa Sürede Googlede İlk Sıralar Çıkabiliyor.

:) ben bulamadıgımı söylemedimki

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlede üst sıralarda çıkmanın bir sürü algoritması var bunları ancak çeşitli yolları deneyerek görebilirsiniz. google her geçen gün sistemini değiştiriyor artık belli bir nedne yok. prlere bakılmıyor genelde daha çok link veren sitelerin prsine bakılıyor. senin pr en 0 olsun sana pr7 sitedne link verilsin 1. sayfadasın.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lovemove un dedigi gibi backlinkler cok onemli. Ama sadece şu nedendir diyemeyiz. İceriginin ne kadar ozgun oldugu. Aranan kelimenin sitende deki tekrarı o kelime icin aldıgın backlinkler. Static linkler vs vs....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5