İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'de sayfalarımın silinmesi ihtimali...

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar...

Belki konu daha önceden açıldı, pek göz atamadım, şimdiden özür dilerim..

Web sitemin bulunduğu hostingi kapatıp siteyi yeni aldığım serverıma taşıyacağım. Bu taşıma nedeniyle google'ye indeksli olan sayfalarımın silinmesi, hata oluşturması, eksilmesi vb. durum söz konusu mudur? Saygı ve selamlar...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taşıma işlemi kısa sürecekse 1-2 gün gibi bir sorun olacağını sanmıyorum ama site uzun süre kapalı kalacaksa indeksde bir düşüş olacaktır...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site 1 gün bile kapali olsa o gün bot gelirse gezemedigi sayfalari silmeye baslar.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçenlerde benim hostumda oluşan 1 problemden dolayı site 10 gün kadar kapalı kaldı başka hosta taşıdım.
index durumu ne olcak diyede kontrol ettim.
kapanmadan önce 2000 e yakın sayfa indexliydi.
sayfaları yavaş yavaş silmeye başladı 10 a kadar düştü kayıtlı sayfa sayısı sonra yeni hosta kurdum. kurduktan 3 gün sonra tekrar eski haline geldi.
yani kısa süreli olarak siliyor fakat site tekrar aktif olduğunda normale dönüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5