İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googlede Sorun Var

S

sevdik

Misafir
Arkadaşlar şuanda buraya sorun yazacaktım ama baktımki sorun googlede

şimdi sitem var www.yabuka.net 250+ sayfa googleye kayıtlı yeni site pr bekliyorum girdim şimdi googleye

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:yabuka.net&meta=

aratırdım karşima 86sayfa sonucu cıktı dedim ne oldu banmi yedim tam buraya sorunu yazcaktim birdaha gireyim bakayim dedim düzeldi

hitlerime bakıyorum webservise göre 2000+ tekil olan sitem şuanda
1000+ zor oluyor neler oluyor hakkinda bilgisi olan varmı?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen Benzer sayfaları bulup arama dışında bırakıyor. Belki öyle olmuştur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de aynı sorun var, indexli sayfa sayısı 9'da 1'ine düştü sanırım yine birşeyler karıştırıyor google :p

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, haklısınız. Bende de durum aynı. Indexlenen sayfalar 5de 1ine inmiş durumda. Sanırım Türkiye topyekün bir ceza çekiyor şu anda. Ya da bugun PR güncellemesi beklenen gün (13 Nisan) . Belki bunun yansıması olabilir. Beklemek tek çare sanırım şu an için..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla indexli sayfalarım 2600 dü bir ara 514 düştü şimdi de 2400 geri cıktı 200 de kayıp :p

S

Senbul

Misafir
Bende 16200 lerden 12000 dustum ama hitim fırladı sayfa sayım dusunce googledan gelen hit neredeyse 2 katına cıktı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işte ona katılıyorum 514 düşünce aksine hitim baya yükseldi 1 hafta kadar anormal yükseldik sonra normale döndü

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
indexlenen sayfanızla gönderilen ziyaretçi arasında site içeriklerinden dolayı çok büyük farklar meydana çıkmaktadır.
sitenizle aynı kelimeleri çeren daha yeni sayfalar sizin önünüze geçtiğinde siz daha az hit alacaksınız.
siz yeni site yaptığınızda nasıl ziyaetçi bekliyorsanız, başkalarıda aynı şeyi bekliyor sizin sitelerinizin önüne geçip ziyaretçi almaya planlıyor.
65 bin sayfası taranmış, sayfalarda içerik olan ve googleda ön sıralara çıkması için bekdiğim bir sitede benim var, 65 bin sayfa taramış ama göndermiyor google amca çünkü aramalarda çok geride kalıyorum, benden öncekileri geçmek zaman alacak, geçince onlar ziyaretçi alamıyacaklar.
sistem bu, o ziyaretçi arıyor siz öndemisiniz arkadamısınız bu gün gün değişir unutmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5