İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googlede Üst Sıralar İçin Html ?

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar googlede daha üst sıralara çıkmak için htaccess ile php sayfaları html olarak göstermemiz google için bir sorun teşkil ediyor mu ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google için bir sorun teşkil etmez merak etme ben yapıyorum o işi destekliyor bile:p

G

guajira

Misafir
Html php'ye göre google da avantajlı bilindiği gibi. E üst ıralarda çıkmak istiyorsan yap gitsin. Zafere giden her yol mübahtır.

T

tahtakale

Misafir
Bende aynı yöntemi uyguluyorum. Html sayfaya header ve footer için include ekliyorum veriyorum fırına :) Google amcamda sağolsun kırmıyor bizi :rolleyes:

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim site php ve bu işlemi yapacaktım ama gördümki yapmadan bile konum ile alakalı kelimelerde üst sıralardayım dokunmadım. Bence gereksiz php sitelerde kolayca indexlenebiliyor.

donanım ikinciel gibi kelimelerde kendimi 1. sayfada görmek hoş :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sayfam asp ve emlak sitesi. Emlakçi kelimesinde 1. siradayim. ASP,HTML,PHP hepsi ayni $ey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5