İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'de Yeni Sistem!!

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok önceden beri olan bir olay, forumda defalarca verildi. sadece google account un ile login olduğun zaman kendi arama sonuçlarını değiştirebiliyorsun. yolladığın linkte bende hiçbir ilginçlik gözükmüyor mesela, beklenen arama sonuçları var

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm bilmiyordum...

Ben ilk kez gördümde:D
Bu mesela sonuclarin siralamasini degistirince ise yariyormu gercekten?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hmm bilmiyordum...

Ben ilk kez gördümde:D
Bu mesela sonuclarin siralamasini degistirince ise yariyormu gercekten?

Kişisel sonuçlar olarak evet yarıyor, siz bir siteyi üste taşırsanız, sizin aramalarınızda üstte çıkacaktır. Ancak ilerki aşamada, tüm üyelerin bilgileri toplanıp, belkide özel bir arama sistemi haline gelebilir google :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GOOGLE.COM.TR da bu özellik yok. GOOGLE.COM da mevcut bikaç ay önce bende farketmiştim (yukarı aşağı butonları - eğer tarayıcıda COM.TR öntanımlı arama olarak seçili ise bunu değiştirmek gerekiyor görebilmek için) ... GOOGLE.COM.TR için ise hesabınıza giriş yapmış durumdaysanız tıkladığınız sayfaları üste alıyor google.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca yorumlama da hizmetin içerisinde. Google bunları beceriyor ama Türkiye sitesinde de aynı anda denemeye sunmuyor. Deneme aşaması sona erdiğinde ancak hizmete kavuşabiliyoruz...

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ilk gordugumde heyecanlanmistim
sonradan geciyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5