İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

googleden banlananlar iyinet forumlarına benzer forumlar sayesinde banlanmıştır

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google adsenseden banlananlar iyinet ve benzeri forumlar sayesinde banlanmıştır. Burada gelip 5000-10000 $ kazandım diyenlere özenerek herkes yabancı site sahte tıklamalar bir takım düzensiz hileler vs. vs. yaptı ve sonuçta çoğu kişi banlandı. Hatta adsensecilerin %90'ı ban yedi diyebilirim. Tabii herkesin ek hesabı vs. var. Ve görüyorumki eski mesajlar artık yok. Araba alacam ev alacam vs. vs. Alın bakalım arabanızı evinizi. Millet 1 senede kazanacağı parayı illegal yollarla 1 ayda aldı ve banlandı. 1 sene sabredip temiz para almak en iyisi diyorum. Bundan sonra milleti özendirici şu kadar kazandım şunu aldım vs. şeklinde mesajlar atmamaya özen gösterelim diyorum. Bakın adsense bölümüne eskiden hergün 3-4 başlık açılırdı son 1 haftada 1-2 başlık açılmış. Halimiz içler acısı diyorum.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence bi açıdan doğru söylüyo. o kadar çok bu ay bilmem kaç bin dolar aldım bu ay bilmem kaç bin dolar oldu diye yazanları okuyunca insan acaba bende mi bi bozukluk var? ben neyi yanlış yapıyorum da ayda yüz ikiyüz kazanabiliyorum? diye düşünüyo. sonra o binli rakamlara sahip kişilerin parlak fikirlerini aa süpermiş ben de kazaniyim diye uyguladığınızda da hesap kapanıyo tabi bi süre sonra. ve ardından pis gugıl banladı haksız yere diye threadler açılıyo.

herşeyin bi yolu yordamı var tabi guglın türk tıklarına az ödemesi türk reklamverenlerin yüzünden oluyo ama gerek gugıl olayında gerekse insanın yaşadığı her saniye boyunca düşünmesi gereken bişey var o da onun yerinde ben olsaydım benim şu anda yaptığım gibi yapılmasına nasıl tepki veriridm? bunu ister miydim? diye düşünmek. bilemiyorum bu biraz iç teraziyle alakalı olabilir ama en azından denemekte fayda var.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar çok para kazananlar kimseye hile yapın demiyorlar bunu unutmayın.
Birileri çok kazanıyor diye birileride çok kazanmak zorunda mı ??
Değilse sorun ne ?.
Özenmeyin kardeşim özenmek zorunda değilsiniz, ben özenmiyorum özenilecek bir durum yok.
Çalış seninde olur yolundan gideceğine ben çalışmam "çal" arım derseniz babayı ah çok pardon havayı alırsınız : )
Çok doluyum bu konudada yazmayacağım yazmak gelmiyor.

Haymac... hym.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse kimseye çalın çırpın demiyor elbette, sadece olay birilerinin en ufak kazanç miktarını açıklamasıyla birlikte sidik yarışına dönen, her ne kadar yasaklansa bile "xx,xxx" şeklinde ifadelere dönüşen, kimi yerlerde de kural falan dinlemeyen kimi kullanıcılar sayesinde aleni yada el altından dolaşan hile yollarından ötürü bunların kaynaklandığını söylüyor.
Kimse kimseye, çal demiyor..

Zaten işini bilen bulaşmıyor ama kendini kaptıran banlandıktan sonra birde yetmiyormuş gibi ona buna çamur atmaya kalkmasından dert yanılıyor.
Kimse kimseye, çal demiyor..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bence doğru bir düşünce.. Tamamen katılıyorum. Niye bizim milletimiz hep kolay para peşinde??

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi yerde de haksızlık gibi iyinet e banlanıp suçu iyinet atmak ne kadar doğru ? Hırsızın hiç mi suçu yok

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burda iyinet yüzünden insanlar banlanıyo diye bişey demiyo zaten konuyu açan da o şekilde düşünerek açmamış ki biz de katılıp fikirlerimizi yazdık. şuanda burda olduğu için örnek verilmiş sadece iyinet. burda konu ortalıkta xxx,xxx diye dolaşanlar.

D

doLob

Misafir
biri ben su kadar kazaniyorum diye yaziyorsa burada sucu kimde aramak lazim?

calisan kazanir demekki o kadar kazanamiyanin hile degil birazdaha calismasi gerekir..

konu disi pembekedi imzan kurallara uymuyor istersen kurallari oku

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, bence de suç kazançlarını açıklayanlarda ya da ima edenlerde.
özenmeyin kardeşim gibilerinden tartışmaya bile gerek duymadığım bi kelime komik kaçıyor, insanlar unutur,özenir,sever,aşık olur. bunları kendisi belirlemez hadi özeneyim hadi aşık olayım diyemez hiç kimse.umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en başta kazanç açıklamak kural ihlalidir, kazancını ballandıra ballandıra açıklayanlar başta burdan kaybediyor ...

M

mfk_1868

Misafir
asıl olay burda site yazmak bence burdan sikayet edilipte cok adam atıldı. Sikayet edenlere soyluyorum gidin fransızı sikayet edin almanı edin italyanı edin amerikanı edin. Tabi benim dusuncem katılan katılır katılmayan katılmaz. Hiçkimseyi sikayet etmemek en iyisi tabi:)

L

LibRa

Misafir
" kazaniyorum ya :) hile yapiyorum kazaniyorum." adamlar dogrusunu yapiyor napalim kazansilar ve hala kazananlar var 3lü rakamlari görenlerde var yani yüzbinli rakamlari adamlar işi bilio .. bide güzel bi şekil vardi; kedi uzanamadigi cigere mundar dermiş..! tarafsizim ama hile olsun adam belki günlerini sabahlarini veriyor hile yapiyor oda bir iştir karşılıgını birakinda alsin...

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LibRa' Alıntı:
... tarafsizim ama hile olsun adam belki günlerini sabahlarini veriyor hile yapiyor oda bir iştir karşılıgını birakinda alsin...

Hilenin hiçbir şekilde savunmasını yapmamalısınız. Gecesini gündüzünü hileye ayıracak birisi bana kalırsa aklını normal şeylere yorarak çok daha verimli şeyler üretebilir. Açıkcası burada hileye destek çıkıldığı sürece, burada bu kadar yapılan fikir paylaşımının hiçbir anlamı kalmıyor. Koca bir sıfır..

Burada üç kuruşluk hizmet için kılı kırk yarıp, ince eleyip sık dokuyorsunuz değil mi? Peki ödediğiniz paranın en ufak karşılığını alamadığınızda da ortalığı birbirine katıyorsunuz değil mi? Peki şimdi siz reklam veren olsanız, sizin paranız havaya uçup gitse ne yaparsınız?

I

iyiyiz

Misafir
cok hakli,adam sedo dan 100 dolarda alsa 10 bin dolarda alsa direk geliyor foruma yetistiriyor.Bu sponsorlar konusunda hic bir zaman ders almayacagiz,neden bu kadar konular uzatiliyor anlamiyor,ödeme yapiyormu kardesim? yapiyor veya yapmiyor,yapmadigi zaman gel yaz,ödedigi zaman zaten herkez mutlu olur,sorun ödeme almakmi yani simdi?Burasi forum,paylasim,bilgi forumu,sorun forumu,madem her seferinde ne kadar kazandiginizi her seferinde paylasiyorsunuz o zaman paranizida paylasin da tam olsun.

Clicxchange den cliksor a sedo dan domainparkin sitelerine simdide sira geldi adsense ye aynen devam edin bakalim.Gidisat hic de iyi degil böyle giderse benim diyen adamlarda kitapyurdu reklami yayinlamaya mecbur kalacaklar,biraz insaf ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5