İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google'den bazı sorulara cevaplar... (eft - alternatifte gg ve firefox'lar...)

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize e-posta yolladığınız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Çeşitli sorularınızı cevaplamaktan memnun olacağım.

#################################################

Her bir Firefox kurulumu için, kullanıcının bulunduğu ülke veya bölgeye göre, 1 dolara kadar kazanç elde edeceksiniz. Kullanıcı sizinle aynı ülke veya bölgede olmayabilir. Bu miktar Mozilla'nın her piyasa için belirlediği kriterlere göre hesap edilecektir. Maalesef, ülkelere göre Firefox kazançlarını açıklayamıyoruz.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Firefox ile alakalı olan bilgilerin tümü şimdilik Türkçe olarak sağlanmamıştır, fakat en kısa süre içinde tüm olarak tercümeler yapılıp yayıncılarımızı bu bilgileri Türkçe olarak sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bize bu konuda geribildiride bulunduğunuz için teşekkür ederim.

google'den daha önce: - "iframe konusundaki fikirleri içerik olsa bile kullanmamanızı diliyorlar"

Diğer sorunuz alternatif reklamlar ile ilgiliydi, ve size açık arttırma sitesini kullanmanızda şu an bir sakınca görmediğimizi bildirmek isterim.
Yani gittigidiyor kullanabilirsiniz alternatifte...

EFT ile ilgili olan sorunuzu maalesef daha detaylı olarak şu an cevaplandıramamaktayım. Sürekli olarak ödeme türlerini ilerletmek için çalışıyoruz, fakat EFT'nin hangi andan itibaren Türkiye'ye sunulacağını maalesef daha bilemiyoruz.

G

Gencadam

Misafir
Teşekkürler bleem. Aynı soruları defalarca soran arkadaşlar için şimdiden iyi bir kaynak sunmuş oldun.

F

fenerli

Misafir
aylık 4000-5000 $ arası yurt dışı işlem yapan bir kredi kartı ile
haziran ayından beri google adwords e olan 50 $ lık borcumu ödeyemiyorum, geçersiz kredi kartı mesajı veriyor.

"Bankanızla bağlantı kurup sorunun nedenini öğrenmenizi tavsiye ediyorum."

geçen hafta yine sordum yukarıdaki mesajı verdiler.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eueuhe sorma bizim konuyu dağıtcas biraz ama bu gibi sorunlar bende cok yasadım. allahtan su sanalcard - webcard muhabbetleri varda oraya para aktararak onları kullanıyorsun aşıyorsun bu sorunu...

saol gencadam: farkındaydım cok fazla soruyor millet. artık birinci agızdan cevap getirdim. umarım kafalarında soru işareti kalmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5