İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

googleden bir yenilik daha

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:www.siteadi.com sekklinde bir arama yapildigi zaman en üste Sari bir yazi ilen

Yeni! Google, artık arama geçmişinize göre arama sonuçlarınızı kişiselleştirmektedir. Daha fazla bilgi. deniliyor pek nalayamdim ingilizce oldugundan dolayi ingilizce iyi olan turkcelestirebilirmi aceba

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site:www.siteadi.com sekklinde bir arama yapildigi zaman en üste Sari bir yazi ilen

Yeni! Google, artık arama geçmişinize göre arama sonuçlarınızı kişiselleştirmektedir. Daha fazla bilgi. deniliyor pek nalayamdim ingilizce oldugundan dolayi ingilizce iyi olan turkcelestirebilirmi aceba

Hemen tercüme edeyim, google diyor ki sen benim üyemsin ve oturumu kapatmadan arama yapmaya devam edersen bende senin aradığın kelimeleri bir yere yazar sana kolaylık sağlarım.

O sarı yazıyı görmemek için google oturumunu kapatıp öyle arayınız.

D

Dot Net

Misafir
cafeden adsense hesabı açmak, o cafeden herhangı bır kullanıcı reklamına tıkladıgında atılmanı kolaylaştırır biliyorsun değil mi?

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cafeden adsense hesabı açmak, o cafeden herhangı bır kullanıcı reklamına tıkladıgında atılmanı kolaylaştırır biliyorsun değil mi?

3-5 tıkla atılmazsın.
Ama dikkatli olmak lazım.
Malum google hesapları ilişkilendirirse yakaladığı herşeyi banlar
;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5