İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'den Gelen Mail...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleden böyle bir mail aldım ama ingilizcem zayıf ne dediklerini anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim ..

Hello Cem,

Thank you for your interest in Google AdSense. While reviewing your application, we noticed that our records show your account information matches a currently approved AdSense account. Because our program policies do not permit multiple accounts, we're unable to accept your application for the program at this time.

If you have previously applied and been approved for the program, a notification was sent to [email protected] with details on getting started. We will be happy to re-send this notification to you in the event that you have not received it.

Please note that the Google AdSense ad code and search code are valid for any page in any site on which you want to display Google ads or an AdSense for search box. In addition, there is no need to send us the new URL. Simply add the HTML code to any page that complies with our program policies, and we'll automatically detect the new site.

If you believe our evaluation of your application is inaccurate or you are having difficulty logging in to your existing account, please reply to this email and we will be happy to assist you further.

Sincerely,

The Google AdSense Team

R

Reignman

Misafir
Hesap bilgilerin şu an onaylı bulunan başka bir hesapta da kullanılıyormuş.

Bana da olmuştu, mesela ismin Ahmet Yılmaz gibi çok kullanılan bir isimse bununla karşılaşabiliyorsun, eğer 2 hesabın varsa bunu gelmesi normaldir, ama daha önceden açtığın hesap yoksa, isim benzerliği var, benim sizden daha önce açtığım hesap yok diye geri cevap at, onaylayıp bilgilerini gönderiyorlar.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle teşekkürler Şöyle bir durum söz konusu biz iki arkadaşız işyerinden interneti ağ üzerinden kullanmaktayız kazançlarımız birbirine karışmasın diye arkadaşımda yaptığı siteler üzerinden kayıt oldu adsenseye ve kabul edildi ve aynı mahallede oturmaktayız aramızda 3 apartman var benzerlik diye kastettikleri adres olabilir bu yüzden peki ben bu durumda nasıl bir cevap vermeliyim kendi hesabımdada sorun yaşamak istemem ama arkadaşta doğal olarak kendisi için başvuruda bulundu ne demeliyim ben googleye şimdi...

R

Reignman

Misafir
Ben anlamadım şimdi, arkadaşınla bütün bilgiler farklı mı? İsim, adres, site adresi, mail adresi v.b Eğer böyleyse hiçbir sorun olmaması lazım.

Bir de şuradaki e-mail adresi bildiğin bir mail adresi mi?
was sent to [email protected] with details

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi kardeş arkadaş ile aynı mahallede oturmaktayız arkadaşın başvurduğu mail farklı benim şuan açık olan hesabımın mailide farklı oradaki xxx yazan benim çalışan hesap emailim arkadaş ile bir tek adres bilgilerimiz aynı yani 2 apartman yanımda oturuyor birtek aparatman adı farklı diğer şeyler siteler vesaireler farklı tabii aynı işyerinden giriyoruz doğal olarak aynı ıp ler üzerindende girmiş görebilirler yani adsl de sabit ıp değil işyerindeki...

Budurumda benim adamlara ne demem gerekli böyle açıklasam anlarlarmı olayı

R

Reignman

Misafir
Anladım, evet iş yerinizden girdiğiniz ip dışında hiçbir faktör aynı değilse, mecbur kabul etmeleri lazım. Açıklarsanız kabul etmeleri muhtemel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5