İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googleden haksız tıklama ödemesi alan var mı?

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu o kadar merak ediyorum ki?Başlık doğru oldu mu bilmiyorum.
Google ikide bir de siteleri gereksiz tıklamları gerekçe göstererek banlıyor.Bir de diyorki reklam vereni korumak için yapılan gereksiz tıklar reklam verene iade edilecek.Ben duymadım hiç iade alanı..Varsa iade alan buraya yazsın ,bizi de en azından ikna olalım.Ben inanmıyorum iade ettiklerini.Ben banlanınca son 2 ayımı ödemedi.Şimdi son 2 ay boyunca benim sitede reklamı yayınlananlara ödeme mi yaptı sanki???..HEYHAT!..nerde...Cepellezi....Biliyor bu alanda webmasterler ona mecbur!...değil ama..

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapıyoruz deseler de yapmışlarsa da bunun detaylı bir raporu sunulmuyor ki görebilelim :) bencede yapılmıyor ama sorsan yaptık derler.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
diyelimki günde 1k tık alıyorsun ay sonunda 30k tık oluyor ve geçersiz tıklamadan banlanıyorsun. google sadece geçersiz tıkların ücretini geri ödüyor. sizin 30k tınıızın hepsi geçersiz tıklama olacak hali yok :) geri ödemeyi yaptıktan sonrası cebine kalıyo :)

güzel bir komplo teorisi yazdım ama bence böyle

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Mutlaka vardır fakat çekirge bu bir sıçrar iki sıçrar üçinciden adsense ismini sonsuza kadar karalar, değermi bence uzun vadeli düşünüyorsan değmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5