sohbet odaları

Googleden haksız tıklama ödemesi alan var mı?

forumcuali

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
30 Kasım 2004
Mesajlar
350
Reaksiyon
0
Puanları
0
229 Aydır Üye
Bunu o kadar merak ediyorum ki?Başlık doğru oldu mu bilmiyorum.
Google ikide bir de siteleri gereksiz tıklamları gerekçe göstererek banlıyor.Bir de diyorki reklam vereni korumak için yapılan gereksiz tıklar reklam verene iade edilecek.Ben duymadım hiç iade alanı..Varsa iade alan buraya yazsın ,bizi de en azından ikna olalım.Ben inanmıyorum iade ettiklerini.Ben banlanınca son 2 ayımı ödemedi.Şimdi son 2 ay boyunca benim sitede reklamı yayınlananlara ödeme mi yaptı sanki???..HEYHAT!..nerde...Cepellezi....Biliyor bu alanda webmasterler ona mecbur!...değil ama..
 

demirhan

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
6 Mayıs 2007
Mesajlar
273
Reaksiyon
0
Puanları
0
Şube
Mersin
199 Aydır Üye
yapıyoruz deseler de yapmışlarsa da bunun detaylı bir raporu sunulmuyor ki görebilelim :) bencede yapılmıyor ama sorsan yaptık derler.
 

Noxious

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
11 Ekim 2007
Mesajlar
141
Reaksiyon
2
Puanları
0
194 Aydır Üye
diyelimki günde 1k tık alıyorsun ay sonunda 30k tık oluyor ve geçersiz tıklamadan banlanıyorsun. google sadece geçersiz tıkların ücretini geri ödüyor. sizin 30k tınıızın hepsi geçersiz tıklama olacak hali yok :) geri ödemeyi yaptıktan sonrası cebine kalıyo :)

güzel bir komplo teorisi yazdım ama bence böyle
 

selim61

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
10 Mayıs 2006
Mesajlar
5,301
Reaksiyon
13
Puanları
0
Şube
<?=selim61?>
212 Aydır Üye
Mutlaka vardır fakat çekirge bu bir sıçrar iki sıçrar üçinciden adsense ismini sonsuza kadar karalar, değermi bence uzun vadeli düşünüyorsan değmez.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst