İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

googleden para kazan ma!

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada bir çok arkadaş google den ayda 1000 ytl kazan arkadaşlar var günlük

Bir spor sitesi (7 adet anadolu takımı taraftara ait spor sitesi -Geneli kapsamıyor)
nasıl olurda 7 site günde 10 ytl kazabilir7x10=70 hergün spor haberleri eklense...
webservis iyinet zirve100lara eklense başka ne yapılabilinir günde 10 ytl kazanmak için

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm adsense forumundaki yazıları gözden geçirmenizi öneririm.

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda diğer forumları(konuları) okudum. Tecrübeli olarak birileride az da olsa yazabilir mi

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Turkiyeden adsense de para kazanmak çok güç kazanılmaz demiyorum elbette kazanılır ama ortalama 0.01 $ veriyor tık başına ve Firefox reklamları normalde 1$ bize 0.10 $ bunun için ben ilk paramı alayım bir daha google adsense e katılmayacağım..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canner' Alıntı:
Burada bir çok arkadaş google den ayda 1000 ytl kazan arkadaşlar var günlük

Bir spor sitesi (7 adet anadolu takımı taraftara ait spor sitesi -Geneli kapsamıyor)
nasıl olurda 7 site günde 10 ytl kazabilir7x10=70 hergün spor haberleri eklense...
webservis iyinet zirve100lara eklense başka ne yapılabilinir günde 10 ytl kazanmak için
spor siteleri adsense'de en az kazanan sitelerdendir..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox tam rezillik. ne demek 0.1$ türkiyeye anlamıyorum. türk sitelerinde en iyi kazanma yollarından birisi galiba arama opsiyonu. sonuçta kişinin aradığı şeye göre link çıktığından tıklanıyor.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler neden türkçe sitelerle uğraşıyorsunuzki artık dünya globalleşiyor ve bu globalleşme neticesinde de ingilizce dünya dili olma yolunda biraz daha mesafe kat ediyor bu açıdan bakıldığında ingilizce içerikli site yapmak daha doğru o zaman kazançlarınız daha da artacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5