İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'ın ana sayfasına tanıtım filmi konulacak

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turizm Bakanlığı, Google'ın ana sayfasına Türkiye'nin tanıtım filmini koyacak. Bakanlık, Orhan Pamuk ile Papa'nın Türkiye ziyaretine ilişkin fotoğrafları da tanıtım çalışmalarında kullanacak
kaynak: turizmdebusabah.com

Bu nasil olacak anlamadim, Google simdiye kadar anasayfada hic reklam gostermedi bunu nasil gosterecekmis?

NovemberRain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın böyle bir reklam çalışması yapacağına inanmam. Adamlar Search sayfalarına aldıkları reklamları bile sağ köşede arama sonuçlarında ilk sıralarda göstermiyor. Böle bir reklam yapacağına inanmıyorum şahsen.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ansayfa demissinde google ın pek cok ansayfası var. TR uzantısı gibi pek cok uzantı bunların yanında haber spor labs books ... vs.vs. hangi ANASAYFA ?

arama sayfası olmazsa baskasına olabilir pekala . ayrıca Turkiyeyi tanıtmak icin DİĞER ulkelerin google sitelerine konması daha mantıklı sanırım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bukdar sallma bi haber görmedim.Ama herhangi bi uzantısaına koyarlarsa dünyanın haberi olacağı kesin:p

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turizm Bakanlığı Adwords kullanacak :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence çok zor..
ha adwords için belkide bu yaygara vardır.. milleti kekliyolardır :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Büyük ihtimalle adwords icin söylenilmistir. Arama sonuclarinda turkey türkei gibi aramalarda türkiyenin tanitimi icin reklam verdilerse onu diyor olabilirler

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com.tr üzerinde yapılırsa pek bi faydası olmaz.
com üzerinde yapılırsa dünya üzerinde Türkiye'nin tanıtımına çok büyük bir katkısı olur :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oncek ısenelerde google reklam mudurnun yazısnı okumuştum hürriyetde sormuşalr nedne google de reklma yok (ana sayfa)
yanıt net ve açık : Google ; Basitlik en iyi Reklamdır....

nıtekım gmail e bakın googleye ilk zamanalr gmail i ark. gosterıyordum dıyorlardıkı bune ya ınsan duzgun bı yazı fontu ypar şu gelen kutusunu dıyorlardı :) tasarım yok ama kullanılabılırlık süper bence kımse oraya reklam koyamaz...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saçmalamasınlar Google anasayfaya reklam almak o kadar basit mi ? Bence turizm bakanlığı bir site hazırlar tanıtım ile ilgili ve herkes gibi adwords e reklam verebilir.Bana göre hiç bir zaman google anasayfasında bir reklam olmayacak.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Turizm bakanlıgı adsense mi kullanacak :) Oldu olacak spam kasip, link degişimi filanda yapsınlar :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ülkemizin tanıtımına katkıda bulunacaksa neden olmasın.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Maalesef internet konusunda devlet calisanlari hicbirsey bilmiyor. Suan dunyada en iyi reklam internetten yapilan reklam.
mesela bir ornek vereyim. Hollandadaki Turkiye tanitma kurulu. Gazete, dergi, TV reklami icin yillik 3 milyon euro para harciyorlar. Adamlara dedik birazda internete reklam verin daha etkili olur, anlamiyorlarki. tutturmuslar biryok oyle gidiyorlar.. Sonrada Turkiye turizmi niye soyle niye boyle oldu diyorlar.... Kucuk ulkelerin bile neguzel siteleri var, bizim Turkiyenin dunya capinda guzel bir sitemiz yok... yillardir GoTurkey.com var oda herdilde degil ve yillardir ayni icerik ve ayni tasarim..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bazı arkadaşları anlamıyorum "yok google ana sayfasıan reklam almak kolay mı" gibi cümleler kullanmış pardon ama google reklam departmanındamı çalışıyorsunuz.

Ya paranın acmıcagı kapı yoktur eger tanıtım etkili olacagı düşünülürse para verilir ve istediğin yere reklam koydurulur yeterki para durumun saglam olsun her şeyin bir fiyatı vardır. Yabancıalrın düşüncesi budur.

Egerki bu tür bir girişim yaparsa turizim bakanı geri dönüşü cok olacaktır turizim acısından. türkiye ülke degil hindi diyen bir cok kişi var..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5