İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'ın Eğlenceli Sırları

Bityavrusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google-in-eglenceli-sirlari.jpg

Google’ın sır kabul edilebilecek derecede çok az kişi tarafından bilinen eğlenceli yönleri var ve sizler için Google’ın bu eğlenceli yönlerinden 5 tanesini araştırdım.

Do a barrel roll
Herkesin bildiği bir eğlenceli sırdan başlamak istedim.Google Chrome veya firefox tarayıcı kullanarak, google arama kısmına “Do a barrel roll” yazın ve olacakları görün.

Askew – tilt
Firefox ve google chrome kullanarak, arama kısmına “Askew” veya “tilt” yazmanız yeterli, fazla bakmayın gözleriniz bozulabilir.

Google Sphere
Google arama kutusuna “Google Sphere” yazın ve ilk çıkan siteye girin, olanlar cidden çok eğlenceli orada tekrar çıkan arama kutusuna görüntülemek istediğiniz bir resim ismi yazın ve biraz eğlenin.

Zerg Rush
Bu araştırmamda beni delirten bu oyun sizleri de çılgına çevireceğinden eminim, bir türlü yetişemiyorum. Arama kısmına “Zerg Rush” yazmanız yeterli olucaktır, oyun kısa sürede başlıyor. Bu oyunun ismi Starcraft’ta toplu saldırı anlamına gelen terimden esinlenilmiş.

Klingonca Arama
Star Trek ile ün kazanan ve uzay yolu film serilerinin manyağı olanlar için, eğlenceli bir Google deneyimi.

Klingonca arama yapabilir ve klingonca sonuçlara ulaşabilirsiniz. Buradan Klingonca Arama yapabilirsiniz.

Daha sayısız eğlenceli şeyler var Google da yapılabilecek, ben sizlere sadece 5 tanesini derledim.

Kaynak: Bityavrusu.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır diyerekten, bu eğlenceli makalemi kaynak göstererek paylaşmanızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

dembele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zerg Rush
Bu araştırmamda beni delirten bu oyun sizleri de çılgına çevireceğinden eminim, bir türlü yetişemiyorum. Arama kısmına “Zerg Rush” yazmanız yeterli olucaktır, oyun kısa sürede başlıyor. Bu oyunun ismi Starcraft’ta toplu saldırı anlamına gelen terimden esinlenilmiş.​

Oyun hoşuma gitti :D GG

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5