İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'nin Amacı Ne Google Sahtekarmı ?

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır Kesinlikle Kimseye Tıklayın Dememişiz Su Ana Kadar Kendim Bile Pek Tıklamam Cünkü Biliyorum Sebepsiz Yere Banladıklarını Ki Öyle Oluyor Her Zaman Google Batsın Kendiside Reklamıda

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tamamen yalan...

adwords'e reklam verirken kaç kez hile yapan siteler için mesaj gönderdim saçma saçma yanıt verdiler,

Adwordsde tüm tıklamaların referans sayfalarını görebiliyorsunuz, örneğin 25 tık veren xxxx sitesi için 3,75 TL hesabımdan düşmüşler, siteyi kontrol ediyorum lütfen tıklayın destek olun yazıyor, bunu gördüğümde adwords'e bildiriyorum saçma sapan yanıt veriyorlar, bir kaç kerede mesaj gönderdikten sonra site banlanıyor, benden reklam ücreti olarak o site için 3.75 tl para alındığı halde bana yapılan geri ödeme 0.05TL :D

Yani reklam verenden aldığı parayı iade etmiyor, tamamen yalan...

Belki adamlara 0,05 ödemişlerdir :D :D

Hayır Kesinlikle Kimseye Tıklayın Dememişiz Su Ana Kadar Kendim Bile Pek Tıklamam Cünkü Biliyorum Sebepsiz Yere Banladıklarını Ki Öyle Oluyor Her Zaman Google Batsın Kendiside Reklamıda

Bir kişinin birden fazla hesap açması yasak. Yani geçersiz tıktan banladık demeseler yine bir sebepten banlarlardı. Niye 70-80 dolara gelince demişsin. Adamlar ödeme yapacakları zaman bilgileri kontrol ediyolar o yüzden. Eğer banlandıysan sonra asla hesap açamazsın bu yasak.

Sitede yerel bir site. Kullanıcılardan bazıları destek olalım memleketimize diye tıklıyorda olabilir ama konuda 40 yanlış var herşeyden olabilir:hasta:

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Peki Hocam Velevki Video Sitem İçin Yeni Bir Adsende İçin Basvurdum Alacaklı İsmimin Aynı Olmasını Önerirsiniz Yoksa Baska Bir Alacaklı İsmimi ( Artık Basvurmayı Düşünmüyorum ) En Azından Bilgi Sahibi Olmak İsterim Bu Konuda

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Alacaklı adıyla banka hesabı adı aynı olmak zorunda ve aynı sitede kullanırsan yine hesap tehlikeye girer.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
AdSense zor işlerdir. İşi bilen kazanır.
icon7.gif
Ama hesap banlama olaylarınıda abartıyorlar mı orasını siz karar verin.
icon10.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5