İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'nin Kafasımı Güzel

S

SaveTargetUs

Misafir
Ya hiç anlamadım bu sıralar ne yaptığını o da bilmiyor. İndexlenen sayfa 2700 gösteriyor ertesi gün 1030 ertesi gün 300 yarım saat sonra 199 dedim bilmemneye geldik. şimdi tekrar 1040 oldu. pr 3 e düşecek dedi. şimdi 5 olacak diyor. Bu sıralar ne yaptığını bilmiyor. Ya bunalımda ya çok içmiş kafası güzel. madem ağzınla içemiyon be google niye içiyon. alla alla. bizide burada uğraştırıyon uykusuz bırakıyon indexlenen linkler bitecek diye.

diğer sitem gelecek pr unknow diyor. kendi kategori ismiyle aratınca türkçe sitelerde 2. sırada çıkıyor. harbi bu işte bi iş var.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birader kolay mi o kadar siteyi dinamik olarak indeklslemek ve sonuc gostermek?
kolaysa sen neden yapmadin?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google sitende hileli sayfa olup olmadığını anlamak için sayfalarını bir çok sunucudan farklı iplerde cache ler ve bunları bir gün karşılaştırır, 12 saat sonra tekrar karşılaştırır sonra tüm suncuularına o sayfalarını kopyalar.
bu sırada çok farklı sonuçlar elde edersiniz sabah akşa aynı sonuç çıkmaz.

S

SaveTargetUs

Misafir
Benim düzeldi herşey şu anda memnunum indexlenen 2400 sayfa gösteriyor. searchengineengine pr=5 olacak diyor. Aynı tempo beni çeyrek finale taşır. Darısı herkezin başına. Şu son günlerde herkezin işinin yolunda gitmesi dileğiyle.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harbiden durumlar çok ilginç. Google bir çok kıstas ı değerlendiriyor bence. Sitem 1 sayfayla index liydi, 1 hafta sonra 2 oldu, sonra 19 derken şu an 29. Her geçen gün artmasını diliyorum darısı hepimize :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5