İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'nin ödemeler hakkındaki soruma verilen cevap

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba xxx,

E-postanız için teşekkür ederiz. Maalesef şu anda EFT gibi alternatif ödeme
yöntemleri veya para birimleri sunamıyoruz. Gelecek aylarda yeni ödeme
seçenekleri eklemeyi umuyoruz.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Melis
Google AdSense Ekibi
--------------------
Güncel bir bilgi olduğu için paylaşmak istedim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güncel bir bilgi değil, otomatik cevap. EFT şu an diğer ülkelerde "beta" aşamasında. türkiye gibi ülkelere ise gelip gelmeyeceği belli olmamakla beraber, aylardır gelecek diye oyalıyorlar. gerçi şu an çekleri YTL isteyince de eft gibi oluyor o da ayrı bir konu. ama EFT, her zaman ilk istediğimiz şey tabi ki.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız eft gelirse bunun bide vergisi catı curtu çıkar ki hiç hoş olmaz. ben yine çek alırım. :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Gelecek aylarda yeni ödeme
seçenekleri eklemeyi umuyoruz."

Şu kısım hariç evet, otomatik gelen bir e-posta.Çünkü geçen aylarda da sorduğum için farklı yanıt verilen bir cevap olduğunu görüyorum. Bu kısım nedeni ile paylaştım. Belki 2006 ortalarına doğru EFT ile bizde tanışırız.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
yalnız eft gelirse bunun bide vergisi catı curtu çıkar ki hiç hoş olmaz. ben yine çek alırım. :)
hiçbir şey fark etmez. sonuçta çeki de banka bozuyor ve hesabına aktarıyor. nerden geldi bu eft diyecek olan maliyeciler nerden geldi bu çek diye de sorarlar zaten...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5