İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google'un sevdiği site konuları

webkey00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar birkaç site açmak istiyorum fakat hangi konularda site açacağıma karar veremedim. yani google hangi türde siteleri sever.
Örnegin eğitim ile ilgili siteleri sevdiğini biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
google ingilizce içerikli siteleri sever bunun dışında eğitim öğretim hava su ateş toprak tahta bunlar fasa fiso , algoritmasına uyulduğu taktirde herkesi ve her şeyi sever :)

webkey00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hangi konular üzerine site açmamı önerirsiniz. yani hangi konularla site açarsam google de daha çabuk yükselirim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Google farklı ve özgün olanı sever. Hangi konularda bilginiz var ise o konu üzerine bir site açmanız en mantıklısı. Google seviyor diye herkes turizm üzerine site açarsa ( ki açıyor ) çok ama çok sıradışı birşeyler yapmanız gerekiyor. En güzeli bilgi ve beceriniz olan bir konuda site açmaktır.

webkey00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim cevabınız gerçekten benim için yararlı oldu.

davinci076

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğitim, sağlık ,turizm, finans ingilizce açarsan daha çok kazanma ihtimalin olur.

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeniçeriye katılıyorum ne kadar özgün olursan o kadar sevilirsin.Özgün olabilmek için ise sevdiğin bir konu olması gerekirki üşenmeden bıkmadan yazabilesin :) biraz geç olmuş ama belki bundan sonra ki arkadaşlara bir faydamız dokunur :)

ahtingir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ın ne sevdiğinden ziyade senin ne konuda site açmak istediğin onemli
inandıgın, bildigin konularda site acmanız sizin yararınıza olacaktır

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
seo kurallarına istediği kadar uysun
*****,arkadaşlık,mırc,sohbet siteleriyle bir bilgi bankasının,ansiklopedinin değerinin aynı olduğunu kim iddia edebilir?
bilgi bankaları veya wikipedia tarzı sitelerin hangi alt sayfalarına bakarsanız bakın pr değerleri 2'den aşağı değildir.
örnek verirsek
wikipedia : bok böceği
pr değeri : 4
sayfa : tr.wikipedia.org/wiki/Bok_b%C3%B6ce%C4%9Fi

rutin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yemek konusu da tutar ama o kadar çok copy paste yemek sitesi var ki bu konuda özgün olabilmek zorunlu.

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ingilizce olabilir tamam uluslar arası dil çünkü ama google'ın esas amacı insanlığa faydalı siteler yapmak ve hayatı kolaylaştırmaktır.

abc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben site actimda googlenin neyi sevdigi kaldi.Biri bana yardim etsin,otun,cöpun,böcegin,yani hemen hemen herseyin bir arada olacagi bir site acmayi dusunuyorum.Bu isten anlarim,siteyi yapar,en iyi hostingi bulurum diyen varsa emeginin karsiligini ödemeye hazirim.

GeNCo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google anahtar kelime aracıyla aranma hacimlerine göre konu araştırma yapabilirsin...

- - - -Güncellendi - - - - - -

Google anahtar kelime aracıyla aranma hacimlerine göre konu araştırma yapabilirsin...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben site actimda googlenin neyi sevdigi kaldi.Biri bana yardim etsin,otun,cöpun,böcegin,yani hemen hemen herseyin bir arada olacagi bir site acmayi dusunuyorum.Bu isten anlarim,siteyi yapar,en iyi hostingi bulurum diyen varsa emeginin karsiligini ödemeye hazirim.

blogspot siteleri ile başlayabilirsin aslında.

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi Ve Becerinin Yoğunlaşdığı Yapabildiğin Bir Şey Üzerinde Dur Bence...

blogokulu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlenin seni çok sevmesini istiyorsan başka yerde olmayan benzersiz bir site yapmalısın, herzaman ilkler tutar ve kazanır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5