İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goole sitemi indexliyor Fakat Hit gelmiyor.

zfrdrtli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ArkadaşLar http://www.bedavahdfilmizle.net adında bir film sitem var gunluk 10-15 tane paylaşım yapıyorum film dizi üzerine.Sitemi açalı 1 veya 1,5 ay kadar oldu ama daha gelen giden yok. Arada bi kaç kişi geliyor o kadar bunun sebebi sizce nedir yoksa biraz daha mı beklemeliyim ?

ozkankandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelen giden olmadıgına eminmisin dünya sıralamasında 2.751.00 lerdesin türkiye sıralamasında 20.737 1.5 ayda iyi düşüş saglamışsın :))

zfrdrtli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webservisin toplistini kulanıyorum hata olabilirmki direk adresi yazdın mı gosteriyor girişi. Bazende Çok nadir diğer katagorilerden geleni gösteriyor sayaç değişkliğine mi gitsem acaba ? evet üstadt gunde 10-15 film dizi eklemekten canım cıkıyor hedefim 1 senede ilk 100 bin içinde olmak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5