İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görev yap para kazan !!! TÜRKİYEDE İLK....

Mykrob34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sistemi ilk duyduğumda bende sizin baktığınızgibi sistem basit bir şeye niye para ödesin dedim ama işin içine girdiğimde gerçektende anladım basit olanları fazla yazıya gerek yok direk anlatıma geçeyim.

* Evden günde 2 saat çalışarak

* Ürün almak YOK!!!

* Üyelerin peşinden koşmak yok...

* Kendi yapabileceğiniz görevi seçiyorsunuz sonra değiştirebilirsiniz.

* Kazançlar her ayın 15'inde yatıyor

* Ödeme limiti yok.

* Çalışma saatinizi kendiniz belirliyorsunuz. Hergün görev zorunluluğuda yok

* İşe Girdiğiniz Anda Kazanmaya Başlayabiliyorsunuz

* Her Konuda Sürekli Eğitim Alabiliyorsunuz

*Kazananlarla Tanışabiliyorsunuz

* EN ÖNEMLİSİ YAŞ SINIRI YOK...

*ÜCRETSİZ ÜYELİK....

BU KADAR BİLGİDEN SONRA SİZDE KAZANMAK İSTOYORSANIZ PM ATIN SİZE DAHA FAZLA BİLGİ VEREYİM..

LİNK >>>> TIKLA

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir site adresi varsa konuya yazarmısın

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Success Grup daha Çağlar network e başlamadan evvel Life Plus isimli yabancı bir firmayla çalışıyordu. O zaman bende bu gruba katıldım. Fakat yatırdığımız paraları Metin dolandırıcısı Life Plus a yatırmadı ve yeni işe giriyoruz diyerek Çağlar Netwoke giriş yaptı.

Bu arada bizim paralar da güme gitti. Metin üstüne yattı. Neyse buraya kadar kısmı sizi ilgilendirmiyor. Asıl konuya geleyim.

Sonra hep beraber Çağlar Netwok e kayıt olduk. Bir süre iyi gitti ama bir baktıkki linklerimiz yönlendirilmiş ve başkalarına çalışıyor. Hop ne oluyor dedik. Hata oldu falan dedi ve düzeltti. Sonra bu sefer getirdiğimiz kişiler bir baktk ki başkalarına yazılıyor. Ne oluyor dedik dedi ki çift tıklama. Sizin linkinizden önce başkasının linkine tıklamış. Halbuki bu getirilen kişiler herkesin eşi dostu akrabasıydı. Karışıklık yada çift tıklama imkansızdı. Reklam verecez dendi para toplandı paraların hepsi güme gitti.

Daha bir sürü olay var. Ama şevkini kırmayayım.

Sadece sana şu uyarıyı yapayım. Eğer bulunduğun hattın en üstünde müdür yoksa iyi. Ama hattın tepesindeki müdürse hayatta destek alamazsın. Alamadığı gibi adaylarında başkalarına uçar gider. Metin para kazanamıyacağı hatta yatırım yapmaz.

Halen orda bir sürü param var. Metin in sevgilisi Dicle 15 günde bizim adaylarımız çalınarak müdür oldu.

Daha çok üç kağıdını yazarım Metin nin ama bu kadar yeter sanırım.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılmasın hedefim konuyu baltalamak değil. Sadece yaşadığım tecrübeleri paylaştım.

Kendim halen aynı sistemde başka grupla çalışıyorum.

Metin üç kağıt yapmasa sistem harika bir sistem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5