İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görün ve OHA deyin

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ordaki olaya oha ama çok gülesim geldi yukarıda google ın servis sorusu var :) dünyadaki en hızlı koşan kuşun adı nedir felan diye eheheheheh kapak oluyo bu şekildede o adama :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen Üstteki Google Reklamlarına Tıklayarak sizde Bir yoksula 1 Ekmek veya Çocuğu sevindirecek bir ciklet bağışlayabilirsiniz...

bu adamın hesabı kapatılsa blogcu'nun bir zararı olur mu arkadaşlar ? (adsense çıkmama gibi)

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında öyle deiLde allah rızası için tıklayın dese daha makßule geçer diye dü$ünüyorum malum Ramazan Ayındayız Hayırseverler çok fazla ßu ayda :D

G

guajira

Misafir
Belki de kendisi ihtiyaç sahibidir ne dersiniz? Ciklet alacak parası yoktur :D O yüzden bunu yapmıştır :p

B

Bohemlife

Misafir
"cami için para topluyoruz " SPAM mailleri başladı

tam da ramazanda..allah kahretsin bu insanları

din sömürücülüğü " başımızdakilerden " bulaştı sanırım halka..

lanet olsun !

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbiden çüşşşş ve ohaaaa....

Az önce benden bi dilenci para istedi Allah ne muradın varsa versin dedi ben de içimden sana para vereceğime çöpe atarım dedim ve alaycı gülümseme yaptım. Ben yanından bu şekilde geçerken inşaallah vermez dedi. Ahanda bunlar açmıştır bu siteyi. Bu kadar olur yaw.

Bu reklamları verenler napsın tamam yardım olsun da adamlar o bu tıklasın diye mi verecek paraları böyle yardım mı olur be!

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dilencilik diyip geçmeyin
bi gizli kamera programında izlemiştim
dilenci diyore günde 500 YTL e kadar kazanıyorum. ama nekadar profesyonel yaptığına bağlı vss yani aylıkları 15 milyara geliyore

ee malum teknoloji çağındayız teknolojiyi takip etmek gerek dilencilerde böle siteler yapmış
ki aha bak buraya yazıyom yakında yeni butür sitelerde açılcaktır. ve biçok webmaster dan daha çok para kazancaktır bu dilenciler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5