İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

görünce gülme krizi geçirdim :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
3 ay önce rapcini.com olarak bir site açmıştım ve siteyle hiç ilgilenmedim bu gün bi bakayım dedim site ne alemde diye ve gördüğüm beni gülmekten öldürdü :)

http://rapcini.com/forum/index.php şuraya bir bakın ya olmaz böyle birşey :) sitenin üye sayısı 59805 olmuş 1844 Mesaj 1674 Konu :) resim doğrulaması olmasına rağmen bu nasıl oluyor şaşırdım :) uğraşsam bunu başaramazdım :)

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hocam bırak ilgilenme siteyle tamamen aklından çıkar herşeyi unut yaz bi kağıda sitenin ismini sar poşete göm 1 sene sonra bak bakalın nolmuş siteye :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
:D index sayısı binleri geçmiş vay be :) şişenin içine koydum okyanusa bıraktım bakalım ne olacak :)

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kardeş senin Captcha'yı gözlerim kapalı yazarım ama reCAPTCHA ekleseydin bakalım üye sayısı kaç olacaktı.
icon10.gif

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
22 Ziyaretçi, 30 Üye
Son 15 dakika içinde aktif olan üyeler:
Endannacrog, torresbanana, tonybangkok, shaneparis, poubvoive, kathleenboar, lonnieowl, ramirezpurple, Updatretarf, svetalalagfaa, debbietehran, wadeforest, ninalima, patrickgoat, qgfzzk1967, ymnkrbwd, PepTsoareerabq9, audreyand, aAppearchieger62, rogershyena, HjieFexz, WellBumsBeedo, Altelotap, jasonmango, patsyferret, masonrail, rexllama, morenolion, ricebutterfly, Blessejam

Adamlar takiliyor kendi caplarinda :D

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
22 Ziyaretçi, 30 Üye
Son 15 dakika içinde aktif olan üyeler:
Endannacrog, torresbanana, tonybangkok, shaneparis, poubvoive, kathleenboar, lonnieowl, ramirezpurple, Updatretarf, svetalalagfaa, debbietehran, wadeforest, ninalima, patrickgoat, qgfzzk1967, ymnkrbwd, PepTsoareerabq9, audreyand, aAppearchieger62, rogershyena, HjieFexz, WellBumsBeedo, Altelotap, jasonmango, patsyferret, masonrail, rexllama, morenolion, ricebutterfly, Blessejam

Adamlar takiliyor kendi caplarinda :D

Ne formu abi bu mitsubishi forum açtı da haberimiz mi yok?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
günlük hit kaç abi reklam falan al valla popup falan ahsudhaud :D
@PauLShark
Kare reklam siteleri oluyo ya ondanda fena binlerce reklam ohoo.. Adamlar kendi konularını bile güncelliyor. adam dediğimde bot :D

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Cpanelden trafikleri kontrol ederken baktım günlük hit 2000 geçen ay 60000 diyordu herhalde istatistikler kafayı yemiş dedim siteye bir girdim şaşa kaldım :D aynen pop up reklam koymak lazım :D

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bazi botlari tanidim bizim oralilar :) Alman, fransiz,rus ve ingiliz botlari ablukaya almislar siteyi adeta superlig gibi kiyasiya bir mucadele var.. hadi hayirlisi :D

botun deki seo optimazyonu konusu acmis seodan bahsederken ilgili sitenin anasini aglatiyor hahaha

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bence siteyi rucçaya çevir:d kolaylık olsun

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
siteyi botlara göre modifiye ettim kafalarına göre takılsınlar bu arada elimde rus amerikalı ve çinli kaliteli botlar var isteyen olursa satabilirim :)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
siteyi botlara göre modifiye ettim kafalarına göre takılsınlar bu arada elimde rus amerikalı ve çinli kaliteli botlar var isteyen olursa satabilirim :)

Siteyi botlara göre modifiye etmen süper olmuş :D

Bu arada üye sayında 60 000'i geçmiş :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Farklı dil seçeneklerine göre bölüm başlıkları yapsaydın üstadım :) Misal rus botlar buraya yazısını rusça yazabilirsin :p

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende recaptcha vardi her gün 2 , 3 tane spam mesaj siliyorum. bunlar ucmus ya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5